• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do wystawiania faktur

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:21
Poszukaj w internecie kilku programów do fakturowania i zacznij testować każdy po kolei:) Na pewno jakiś przypadnie ci do gustu. Ja używam darmowego programu i nie żałuję. W życiu nie dałbym 200 zł za program do fakturowania skoro mogę go mieć za darmo.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:01
Nie jestem za bardzo przekonana do darmowych programów, zwłaszcza wtedy, kiedy prowadzi się poważną firmę. Poważne programy na rynku są bardzo drogie. Jednak dobrą alternatywą jest Rafsoft'13. Wydaje mi się, że każedy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Program zawiera wszystkie niezbędne funkcję do prowadzenia przedsiębiorstwa od magazynu po przelewy do zus, us. Jeśli opcja Cię zainteresuje to na stronce mają bezpłatną wersje do przetestowania
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:09
Ja korzystałam kiedyś z ifaktury24 oraz ifirma. Nie narzekałam:) Od jakiegoś czasu jednak nie prowadzę już działalności:) Przejął ją mąż a ja zajmuję się domem. Strasznie mnie to wystawianie faktur stresowało. łatwo popełnić błąd, który może sporo kosztować. Teraz przynajmniej mam to z głowy:)
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:09
Ja korzystałam kiedyś z ifaktury24 oraz ifirma. Nie narzekałam:) Od jakiegoś czasu jednak nie prowadzę już działalności:) Przejął ją mąż a ja zajmuję się domem. Strasznie mnie to wystawianie faktur stresowało. łatwo popełnić błąd, który może sporo kosztować. Teraz przynajmniej mam to z głowy:)
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:59
ja używam elisoft faktury, od września. Darmowy, prosty w obsłudze, możliwość wystawiania faktur w walucie, generuje raporty i ma jeszcze kilka innych ciekawych funkcji. Mozna wystawiac rachunki, KP, KW, wysyłać mailem wezwania do zapłaty.
Według mnie to jeden z fajniejszych programów.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:16
to ja u siebie w firmie używam programu lefthand sprzedaż i magazyn. Program jest bardzo funkcjonalny ma obsługę wielu magazynów wraz z fakturowaniem oraz dokumentami magazynowymi.Co najważniejsze licencja jest wielostanowiskowa i nie trzeba jej kupować na każdy komputer oddzielnie.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:14
my pracujemy na infakcie :) i dobry jest łatwy i tani w utrzymaniu chyba jakies 100 zł rocznie płace za niego wiec sie opłaca, no i kilka osob z roznych miejsc może go obsługiwać :) kiedys miałam symfonie handel też dobry program ale kosztowo zabojstwo ..
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 8:55
Wypróbuj może Ramzesa ,ten program ma duże możliwości .Sprawdza się przy prowadzeniu magazynu ,inwentaryzacji jak również przy wystawianiu faktur ,kontrolowaniu przelewów .Wielu znajomych z niego korzysta i są zadowoleni i w miarę możliwości nie jest drogi ,wiec może warto z niego skorzystać .
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:44
a znacie moze jakies onlinowe programu oprocz infaktu? szukam czegos w miare taniego ale infakt nie ma mozliowsci zrobienia kilku magazynów na jednym uzytkowniku i to mnie wkurza bo prowadze kilka esklepów i musze miec taki podział niestety :)
Cytuj
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 8:07
Przecież tego co wiem to program Ramzes tak jak pisze Grzegorz ma możliwości prowadzenia kilka magazynów .Posiada również szeroki zakres na przykład przelewy , inwentaryzacja .A przy okazji nie jest taki drogi i łatwy w obsłudze.Popatrz na internecie poczytaj o nim a na pewno będzie dla Cibie odpowiedni .
Cytuj
Odpowiedź