• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do wystawiania faktur

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
PanGość

Niezarejestrowani

28.12.2015 11:10
TBaran napisał
[quote author=Piotrrek]No i podobnie z programami, o których niewiele wiemy, skąd pewność, że nie przesyłają gdzieś danych?


Zgadzam się z przedmówcą, szczerze polecam tylko sprawdzone oprogramowanie MG-LOGIC, z którego korzysta już wiele firm, a na rynku jest od wielu lat.
Można go zakupić jedynie bezpośrednio od producenta, który nam daje gwarancję jakości i bezpieczeństw
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
marek77

Niezarejestrowani

4.1.2016 10:23
Na pewno może cię zainteresować oferta, którą znajdziesz pod adresem. Ja właśnie ze stron tego serwisu korzystam z oprogramowania do fakturowania online i jestem bardzo zadowolony. Z tego co się orientuję, to możesz również skorzystać z oferty internetowego biura rachunkowego.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
MałgorzataKa

Niezarejestrowani

22.3.2016 15:59
Mogę polecić nasz program do wystawiania faktur online. Fakturownia jest wygodna w użyciu, nie trzeba jej instalować. Jest dostępna przez przeglądarkę internetową z każdego miejsca na świecie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marco

Niezarejestrowani

21.4.2016 8:49
dla mnie najważniejszy jest fakt że jest to program online, czy w chmurze jak kto woli i mam do niego dostęp cały czas. A ogólnie programik fajny i prosty.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Kamil

Niezarejestrowani

12.6.2016 17:34
Marco napisał
Ja korzystam z x, dla mnie najważniejszy jest fakt że jest to program online, czy w chmurze jak kto woli i mam do niego dostęp cały czas. A ogólnie programik fajny i prosty.

Zgadzam się. Świetny program. Nie dawno zacząłem używać ale już jestem bardzo pozytywnie nastawiony.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
malinarek70

Niezarejestrowani

22.10.2016 13:30
Wypróbuj Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT (lub ewentualnie któryś inny z zestawu Pakiet Przedsiębiorcy). Kompleksowo będziesz mógł obsługiwać swoją firmę. Myślę, że będzie Pan zadowolony ;))
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marcin Kowalski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2016 17:02
A ja polecam Bizin. Z mojego, póki co, dość skromnego doświadczenia wynika, że to jest najlepsza opcja dla małych firm. Wystawianie faktur szybko i wygodnie.
Cytuj
Stefania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2017 16:15
zawsze mi się wydawało, że lepiej jest nawet trochę zapłacić by mieć lepszy program, ale faktycznie wfirma wygląda całkiem nieźle.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
http://szukamuslugi.com/uslugi/biuro-rachunkowe/
Maja5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2017 20:02
Ja od niedawna korzystam z afaktury. Program prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny, a co najważniejsze, w pełni dostosowany do nowych wymagań odnośnie fakturowania.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
katarzynabloc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2018 11:14
Spróbuj Faktura VAT, albo Sprzedaż i Magazyn z Pakietu Przedsiębiorcy. My korzystamy z tego drugie. Programy są bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Producent daje możliwość przetestowania pełnej wersji za darmo
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź