• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka lokata na 100 tysięcy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 11:17
lincoln napisał
Arcanius napisał
Ja uważam, iż lokata to jest niezbyt trafna decyzja. Sam kiedyś lokowałem w tego typu rozwiązania, ale w dobie wszechobecnego internetu możliwości również pojawiają się nowe. Nie tylko banksterzy którzy jak pijawki wysysają z nas ile się da.
Owszem lokata to bezpieczne rozwiązanie, gdzie wkładamy i się nie martwimy - zero pracy, a jakiś grosik naliczy.
Nie raz wystarczy 10 min dziennie, aby wypracować zysk około 5% w skali miesiąca. Także co jest lepsze??


Nie wiem dlaczego, ale brzmi to jak jakiś spam rozsyłany po skrzynkach mailowych, obiecujący złote góry każdemu, kto zainwestuje.
Jakież to cudowne rozwiązanie daje 5% miesięcznie? I jaką cudowną książkę trzeba kupić, żeby się dowiedzieć szczegółów?


Bo kolego sam pracowałem kiedyś w banku także wiem jak to wygląda. Jeżeli są inne możliwości aby wyciągnąć właśnie te 5% to czemu miałbym o tego formie nie powiadomić?? drażnią mnie tacy ludzie, którzy sami nie potrafią znaleźć INNEJ ścieżki obracaniem pieniędzy (bo banki nas jawnie okradają) a negują tych co starają się dać inną opcję - ALTERNATYWNĄ!!
I żadnych gór złotych nie obiecuję, bo 5% to nie jest wcale dużo, ale 4 x więcej niż da Ci bank.
Żaden ze świadomych inwestorów nie trzyma kasy na lokatach, tylko obracają pieniędzmi i każdemu z Was to polecam, a Ci co chcą dostawać jałmużnę od banksterów to bardzo proszę. Tylko czemu akurat banki są w stanie wypracować zyski w MILIARDACH a my co najwyżej w kilku setkach w skali roku. ODPOWIE MI KTOŚ??
Jedna osoba z forum dała radę się przekonać i zadowolona jest po 3 dniach!! współpracy - wybór pozostawiam każdemu.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 24.8.2015 11:37
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 22:33
To gdzie ulokować większą kwotą pieniędzy, zależy od skłonności do ryzyka. Ci co nie lubią ryzykować, odkładają na lokatach bankowych. Inni, którzy akceptują to ryzyko, wkładają pieniądze na fundusze inwestycyjne, grają na giełdzie, uczestniczą w przedsięwzięciach inwestycyjnych, np. pożyczają pieniądze potrzebującym firmom czy osobom prywatnym, w tym poprzez portale społecznościowe. Ja swoim klientom proponuję lokatę strukturyzowana w Idea Banku. Kapitalny Rok, bo tak się ta lokata nazywa, to gwarancja 100% zwrotu kapitału oraz 2% odsetek. Ale te 2 procent jest gwarantowane,natomiast maksymalnie można otrzymać 7%. O tym jaka będzie ta wielkość decyduje wysokość kursów zamknięcia 5 spółek - Facebooka, Nike. Google, Toyota, Royal Dutch Shell.
Jeśli kurs zamknięcia będzie wyższy lub równy 110% od kursu w dniu otwarcia lokaty, właściciel lokaty otrzyma 7%, jeśli 105% - otrzyma 5%, jeśli kurs będzie wyższy, lecz nie będą spełnione powyższe warunki, otrzyma 3%, jeśli nie będzie spełniony żaden z warunków, otrzyma 2%. Dodam, że przy tej lokacie nie ma żadnych opłat administracyjnych, za zarządzanie itp. Tak więc propozycja wydaje się być interesująca.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
karinakowalczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 11:43
Stanisław Bińkiewicz napisał
To gdzie ulokować większą kwotą pieniędzy, zależy od skłonności do ryzyka. Ci co nie lubią ryzykować, odkładają na lokatach bankowych. Inni, którzy akceptują to ryzyko, wkładają pieniądze na fundusze inwestycyjne, grają na giełdzie, uczestniczą w przedsięwzięciach inwestycyjnych, np. pożyczają pieniądze potrzebującym firmom czy osobom prywatnym, w tym poprzez portale społecznościowe. Ja swoim klientom proponuję lokatę strukturyzowana w Idea Banku. Kapitalny Rok, bo tak się ta lokata nazywa, to gwarancja 100% zwrotu kapitału oraz 2% odsetek. Ale te 2 procent jest gwarantowane,natomiast maksymalnie można otrzymać 7%. O tym jaka będzie ta wielkość decyduje wysokość kursów zamknięcia 5 spółek - Facebooka, Nike. Google, Toyota, Royal Dutch Shell.
Jeśli kurs zamknięcia będzie wyższy lub równy 110% od kursu w dniu otwarcia lokaty, właściciel lokaty otrzyma 7%, jeśli 105% - otrzyma 5%, jeśli kurs będzie wyższy, lecz nie będą spełnione powyższe warunki, otrzyma 3%, jeśli nie będzie spełniony żaden z warunków, otrzyma 2%. Dodam, że przy tej lokacie nie ma żadnych opłat administracyjnych, za zarządzanie itp. Tak więc propozycja wydaje się być interesująca.
Promuje Pan Idea Bank, ja słyszałam o nim więcej złego niż dobrego, no może poza lokatą Happy. Pana zdaniem na prawdę maja takie super produkty?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 11:48
Przede wszystkim to o czym pisze Stanisław NIE JEST lokatą bankową (nadużywanie tej nazwy jest niepokojące). To struktura czyli rodzaj zakładu. Jak zostaną spełnione określone w umowie warunki to klient zarobi 7% a jak nie to otrzyma 2%...

Nasuwa się pytanie czy gwarancja jest BFG czy UFG, bo to zasadnicza różnica.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
karinakowalczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 11:57
Arcanius napisał
Ja uważam, iż lokata to jest niezbyt trafna decyzja. Sam kiedyś lokowałem w tego typu rozwiązania, ale w dobie wszechobecnego internetu możliwości również pojawiają się nowe. Nie tylko banksterzy którzy jak pijawki wysysają z nas ile się da.
Owszem lokata to bezpieczne rozwiązanie, gdzie wkładamy i się nie martwimy - zero pracy, a jakiś grosik naliczy.
Nie raz wystarczy 10 min dziennie, aby wypracować zysk około 5% w skali miesiąca. Także co jest lepsze??
Jakos nie wierze w takie cudowne rozwiazania, gdyby tak było każdy by w to lokował
Cytuj
krystyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 12:34
Robert Sierant napisał
Przede wszystkim to o czym pisze Stanisław NIE JEST lokatą bankową (nadużywanie tej nazwy jest niepokojące). To struktura czyli rodzaj zakładu. Jak zostaną spełnione określone w umowie warunki to klient zarobi 7% a jak nie to otrzyma 2%...

Nasuwa się pytanie czy gwarancja jest BFG czy UFG, bo to zasadnicza różnica.
Przecież wszyscy te produkty nazywają lokatami strukturyzowanymi. To faktycznie błąd?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 12:55
Kapitalny Rok jest lokata strukturyzowaną. Kwota lokaty podlega w całości do wysokości nieprzekraczającej równowartości w złotych 100000 euro ochronie w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Marek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 13:32
Stanisław Bińkiewicz napisał
Kapitalny Rok jest lokata strukturyzowaną. Kwota lokaty podlega w całości do wysokości nieprzekraczającej równowartości w złotych 100000 euro ochronie w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.


Jeśli całość środków podlega ochronie BFG to myślę, że warto zaryzykować i postawić na tę strukturę. W końcu nic nie tracimy, za to możemy zyskać więcej. A nawet jeśli się nie uda, to i tak 2% to może niedużo, ale na lokatach jest niewiele więcej obecnie.
A jaka jest minimalna i maksymalna kwota takiej lokaty strukturyzowanej?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 13:44
minimalna kwota lokaty to 10000 zł
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
lily

Niezarejestrowani

25.8.2015 13:49
Odnośnie tej nazwy to trochę racji w tym jest, ze nie powinny sie one tak nazywać. Ludzie łatwo moga się wprowadzić w błąd.
Cytuj
Odpowiedź