• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka lokata na 100 tysięcy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 13:55
A jak się powinna nazywać?
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 20:34
karinakowalczyk napisał
Arcanius napisał
Ja uważam, iż lokata to jest niezbyt trafna decyzja. Sam kiedyś lokowałem w tego typu rozwiązania, ale w dobie wszechobecnego internetu możliwości również pojawiają się nowe. Nie tylko banksterzy którzy jak pijawki wysysają z nas ile się da.
Owszem lokata to bezpieczne rozwiązanie, gdzie wkładamy i się nie martwimy - zero pracy, a jakiś grosik naliczy.
Nie raz wystarczy 10 min dziennie, aby wypracować zysk około 5% w skali miesiąca. Także co jest lepsze??
Jakos nie wierze w takie cudowne rozwiazania, gdyby tak było każdy by w to lokował


Ponieważ prawie 99,5% "zwykłych" osób szukających możliwości pomnażania pieniędzy szuka gdzie?? oczywiście, że w ofertach bankowych!! Marketing robi w tym przypadku dobrą robotę, bo na każdym kroku można zobaczyć plakaty jak to banki prześcigają się, który to da o 0,1% w skali roku więcej. Cudowne rozwiązania?? Czy 5% w skali miesiąca to naprawdę tak dużo?? Czasami wystarczy się rozglądnąć lub dobrze poszukać, bo możliwości pomnażania pieniędzy jest wiele. A jeżeli ktoś ma swój biznes prowadzony przez internet, bądź nawet stronę internetową to rozwiązanie jest kapitalne. Tylko, że trzeba trochę poszukać, a nie iść do przepięknie pachnącego i ubranego pana i dawać mu swoją ciężko zarobioną krwawicę na 1,5% w skali miesiąca.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 23:15
"Ponieważ prawie 99,5% "zwykłych" osób szukających możliwości pomnażania pieniędzy szuka gdzie?? oczywiście, że w ofertach bankowych!! Marketing robi w tym przypadku dobrą robotę, bo na każdym kroku można zobaczyć plakaty jak to banki prześcigają się, który to da o 0,1% w skali roku więcej. Cudowne rozwiązania?? Czy 5% w skali miesiąca to naprawdę tak dużo?? Czasami wystarczy się rozglądnąć lub dobrze poszukać, bo możliwości pomnażania pieniędzy jest wiele. A jeżeli ktoś ma swój biznes prowadzony przez internet, bądź nawet stronę internetową to rozwiązanie jest kapitalne. Tylko, że trzeba trochę poszukać, a nie iść do przepięknie pachnącego i ubranego pana i dawać mu swoją ciężko zarobioną krwawicę na 1,5% w skali miesiąca."

A gdzie ma iść większość Polaków, którzy już nie raz zostali oszukani przez różne podmioty typu Amber Gold i inne piramidy finansowe. Ciekawi mnie jak długo drogi Arcaniusu jesteś w swoim systemie, który jest tak hojny. Ja na przestrzeni ostatnich kilku lat również brałem udział w kilku przedsięwzięciach, które szybko się pojawiały, jeszcze szybciej znikały. Banners Broker, Just Been Paid, Rici, itp., które żerowały na naiwnych. Nie zrozum mnie źle, nie osądzam Twojego Biznesu, bo go nie znam. Internet faktycznie roi się od różnych biznesów, w których mogą zarobić tylko nieliczni.
A gdzie ma szukać oferty zwykły zjadacz chleba, czy emeryt który całe życie ciężko pracował żeby zarobić i ciuła pieniądze aby mieć spokojna starość? Czy ma szukać w Banku, który da mu mniej ale gwarantuje zwrot, czy w internecie, gdzie może stracić wszystko co zarobił? Nie każdy jest tak bystry jak Ty Drogi Arcaniusu i trzeba to przyjąć do wiadomości, czy nam się to podoba czy też nie.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 23:47
Stanisław Bińkiewicz napisał
"Ponieważ prawie 99,5% "zwykłych" osób szukających możliwości pomnażania pieniędzy szuka gdzie?? oczywiście, że w ofertach bankowych!! Marketing robi w tym przypadku dobrą robotę, bo na każdym kroku można zobaczyć plakaty jak to banki prześcigają się, który to da o 0,1% w skali roku więcej. Cudowne rozwiązania?? Czy 5% w skali miesiąca to naprawdę tak dużo?? Czasami wystarczy się rozglądnąć lub dobrze poszukać, bo możliwości pomnażania pieniędzy jest wiele. A jeżeli ktoś ma swój biznes prowadzony przez internet, bądź nawet stronę internetową to rozwiązanie jest kapitalne. Tylko, że trzeba trochę poszukać, a nie iść do przepięknie pachnącego i ubranego pana i dawać mu swoją ciężko zarobioną krwawicę na 1,5% w skali miesiąca."

A gdzie ma iść większość Polaków, którzy już nie raz zostali oszukani przez różne podmioty typu Amber Gold i inne piramidy finansowe. Ciekawi mnie jak długo drogi Arcaniusu jesteś w swoim systemie, który jest tak hojny. Ja na przestrzeni ostatnich kilku lat również brałem udział w kilku przedsięwzięciach, które szybko się pojawiały, jeszcze szybciej znikały. Banners Broker, Just Been Paid, Rici, itp., które żerowały na naiwnych. Nie zrozum mnie źle, nie osądzam Twojego Biznesu, bo go nie znam. Internet faktycznie roi się od różnych biznesów, w których mogą zarobić tylko nieliczni.
A gdzie ma szukać oferty zwykły zjadacz chleba, czy emeryt który całe życie ciężko pracował żeby zarobić i ciuła pieniądze aby mieć spokojna starość? Czy ma szukać w Banku, który da mu mniej ale gwarantuje zwrot, czy w internecie, gdzie może stracić wszystko co zarobił? Nie każdy jest tak bystry jak Ty Drogi Arcaniusu i trzeba to przyjąć do wiadomości, czy nam się to podoba czy też nie.


Mi się to udało i nadal udaje. Jeżeli ktoś oczekuje dziennych, bądź tygodniowych moich wypłat z tego co robię to służę pomocą. Bo ten owy -- MÓJ -- system takie możliwości daje i nawet bez utraty odsetek. Dlatego jestem tutaj, aby podzielić się swoją wiedzą zupełnie za darmo właśnie z tym zwykłym "zjadaczem chleba" o którym Pan pisze. Nigdy nie polecam swoim "partnerom" inwestowania całości oszczędności, a co najwyższej 10% - ja zaczynałem od 10 tysięcy, a teraz po 1,5 roku - systemu i złowieszczego internetu - mam około 23 tyś zł czyli prawie 13 tyś zł zysku, gdzie takie pieniądze zaoferuje mi lokata bankowa?

P.S.
Banners Broker, Just Been Paid etc. - bardzo kiepski współczynnik Alexa. Także stąd te niepowodzenie.
Wypowiedź została zmieniona przez: Daniel 26.8.2015 0:37
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
lutek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2015 7:51
Arcanius napisał


Mi się to udało i nadal udaje. Jeżeli ktoś oczekuje dziennych, bądź tygodniowych moich wypłat z tego co robię to służę pomocą. Bo ten owy -- MÓJ -- system takie możliwości daje i nawet bez utraty odsetek. Dlatego jestem tutaj, aby podzielić się swoją wiedzą zupełnie za darmo właśnie z tym zwykłym "zjadaczem chleba" o którym Pan pisze. Nigdy nie polecam swoim "partnerom" inwestowania całości oszczędności, a co najwyższej 10% - ja zaczynałem od 10 tysięcy, a teraz po 1,5 roku - systemu i złowieszczego internetu - mam około 23 tyś zł czyli prawie 13 tyś zł zysku, gdzie takie pieniądze zaoferuje mi lokata bankowa?

P.S.
Banners Broker, Just Been Paid etc. - bardzo kiepski współczynnik Alexa. Także stąd te niepowodzenie.


To jak tak się pan chce ze wszystkimi dzielić, to niechże pan napisze w końcu, cóż to za system? Wtedy każdy będzie mógł poszukać o nim informacji, może też opinii i każdy zrobi, co będzie uważał za słuszne.
Pana zysk jest imponujący, ale niech Pan pamięta, że każdy obiecuje duże zyski.
I jeszcze pyta Pan, czy 5% w skali miesiąca to dużo. No niby nie dużo, ale dużo lepiej niż inne oferty, a przecież gdyby Pan pisał o jakichś większych zyskach, to od razu każdy zorientował się, że coś jest nie tak.
Cytuj
Gosia

Niezarejestrowani

26.8.2015 11:12
lutek napisał
Arcanius napisał


Mi się to udało i nadal udaje. Jeżeli ktoś oczekuje dziennych, bądź tygodniowych moich wypłat z tego co robię to służę pomocą. Bo ten owy -- MÓJ -- system takie możliwości daje i nawet bez utraty odsetek. Dlatego jestem tutaj, aby podzielić się swoją wiedzą zupełnie za darmo właśnie z tym zwykłym "zjadaczem chleba" o którym Pan pisze. Nigdy nie polecam swoim "partnerom" inwestowania całości oszczędności, a co najwyższej 10% - ja zaczynałem od 10 tysięcy, a teraz po 1,5 roku - systemu i złowieszczego internetu - mam około 23 tyś zł czyli prawie 13 tyś zł zysku, gdzie takie pieniądze zaoferuje mi lokata bankowa?

P.S.
Banners Broker, Just Been Paid etc. - bardzo kiepski współczynnik Alexa. Także stąd te niepowodzenie.


To jak tak się pan chce ze wszystkimi dzielić, to niechże pan napisze w końcu, cóż to za system? Wtedy każdy będzie mógł poszukać o nim informacji, może też opinii i każdy zrobi, co będzie uważał za słuszne.
Pana zysk jest imponujący, ale niech Pan pamięta, że każdy obiecuje duże zyski.
I jeszcze pyta Pan, czy 5% w skali miesiąca to dużo. No niby nie dużo, ale dużo lepiej niż inne oferty, a przecież gdyby Pan pisał o jakichś większych zyskach, to od razu każdy zorientował się, że coś jest nie tak.
Jakies to podejrzane, dziwne te wpisy. Naciaganie.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2015 12:32
Gosia napisał

Jakies to podejrzane, dziwne te wpisy. Naciaganie.


Typowe. PANI Gosiu boli mnie to co czytam, gdyż ja naganiam?? A NA CÓŻ TO?? celowo nie podaję kluczowych informacji, gdyż wiele osób zamiast sprawdzić, PRZEKONAĆ SIĘ -> czy faktycznie się da, będzie zionąć ogniem. Wszystko co chciałbym przekazać wysyłam każdemu w pliku wordowskim, opisuję w szczegółowy sposób i decyzję zostawiam każdemu do podjęcia indywidualnie - można się z tym przespać z boku przyglądać, albo wyrzucić z głowy - to Twoja, decyzja, Twoje pieniądze i nic mi do tego. Bardzo mi się podobało jak parę dni temu dostałem wiadomość od jednego użytkownika z forum - "nie wierzę, ale mogę uzyskać więcej informacji?" teraz jest razem ze mną na pokładzie i jesteśmy w stałym kontakcie. Ten człowiek to świadomy inwestor, gdyż dostał informację, którą przetworzył i decyzję podjął samemu. Nie wszyscy są złodziejami, naciągaczami, oszustami i ambergoldczykami - mimo że fakt w necie można ich spotkać całkiem sporo.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Piotrek

Niezarejestrowani

26.8.2015 12:33
Stanisław Bińkiewicz napisał
A jak się powinna nazywać?
Może produkt strukturyzowany, albo depozyt. lokata to lokata - pewność środków.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.8.2015 12:45
lokata bankowa (fachowo depozyt terminowy) to prosta usługa bankowa, pozbawiona ryzyka, z gwarancją BFG

opisywane wyżej rozwiązanie to produkt strukturyzowany czyli tzw. struktura, nie należy mylić pojęć ani tym bardziej wprowadzać klientów w błąd mówiąc, że jest to lokata (w domyśle bankowa taką jaką wszyscy znają)

nie jestem przeciwnikiem struktur, ale osoby, które się na nie decydują powinny mieć tego pełną świadomość, że jest to produkt strukturyzowany, który pozbawiony jest gwarancji BFG

taki wycinek z karty produktu struktury IB:

"Inwestowanie środków w Lokatę Strukturyzowaną wiąże się z ryzykiem, w szczególności z:
- ryzykiem związanym ze spadkiem wartości Aktywa Bazowego. W Okresie Lokaty Wartość Bieżąca Lokaty Strukturyzowanej
może ulegać znacznym wahaniom ze względu na zmiany wyceny Aktywa Bazowego,
- ryzykiem kredytowym, które obejmuje ryzyko niewypłacalności emitentów instrumentów finansowych stanowiących Aktywo
Bazowe lub wchodzących w skład Aktywa Bazowego"

wszystko jest dla ludzi, ale zanim wpłacicie pieniądze, zapoznajcie się z dokumentami (musicie potwierdzić, że je przeczytaliście) żeby później nie było, że doradca wkręcił, byłem pod presją, ten pan tak ładnie opowiadał etc...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Adaś

Niezarejestrowani

26.8.2015 12:47
Robert Sierant napisał
lokata bankowa (fachowo depozyt terminowy) to prosta usługa bankowa, pozbawiona ryzyka, z gwarancją BFG

opisywane wyżej rozwiązanie to produkt strukturyzowany czyli tzw. struktura, nie należy mylić pojęć ani tym bardziej wprowadzać klientów w błąd mówiąc, że jest to lokata (w domyśle bankowa taką jaką wszyscy znają)

nie jestem przeciwnikiem struktur, ale osoby, które się na nie decydują powinny mieć tego pełną świadomość, że jest to produkt strukturyzowany, który pozbawiony jest gwarancji BFG

taki wycinek z karty produktu struktury IB:

"Inwestowanie środków w Lokatę Strukturyzowaną wiąże się z ryzykiem, w szczególności z:
- ryzykiem związanym ze spadkiem wartości Aktywa Bazowego. W Okresie Lokaty Wartość Bieżąca Lokaty Strukturyzowanej
może ulegać znacznym wahaniom ze względu na zmiany wyceny Aktywa Bazowego,
- ryzykiem kredytowym, które obejmuje ryzyko niewypłacalności emitentów instrumentów finansowych stanowiących Aktywo
Bazowe lub wchodzących w skład Aktywa Bazowego"

wszystko jest dla ludzi, ale zanim wpłacicie pieniądze, zapoznajcie się z dokumentami (musicie potwierdzić, że je przeczytaliście) żeby później nie było, że doradca wkręcił, byłem pod presją, ten pan tak ładnie opowiadał etc...
Ale one wszedzie się tak wlasnie nazywają Lokata Strukturyzowana.
Cytuj
Odpowiedź