• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus : 55 zł za konto+10 zł za lokatę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 18:34
Lokata oprocentowana i tak na 4%, to przecież dużo, tym bardziej, że jeśli do tej lokaty doliczymy bonus. To chyba lepiej skorzystać, skoro jedna z lepszych ofert na rynku w tej chwili. Gdzie znajdziecie większe oprocentowanie?
Wypowiedź została zmieniona przez: Basia 19.3.2015 7:37
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.3.2015 19:53
Ja z kolei mam inne pytanie: czy jest możliwość polecenia obecnej promocji innym? Czytałem gdzieś o możliwości otrzymania kolejnych 50 zł przy poleceniu, zastanawiam się tylko: jak to zrobić?
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 6:13
Dla mnie akurat te 4% to bardzo dużo. Nie wiem, nie widziałam obecnie żadnych lepiej oprocentowanych lokat no może poza słynną lokatą Happy w banku Idea. Niemniej lokata ta jest jedynie dla nowych klientów i na niewielkie kwoty ( swoją drogą to czy jeszcze jest taka promocja?).
Interesowałoby mnie jednak głównie założenie konta w banku Reiffeisen. Jednak 55 zł to nie są takie małe pieniądze .
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 12:19
Gość napisał
Ja z kolei mam inne pytanie: czy jest możliwość polecenia obecnej promocji innym? Czytałem gdzieś o możliwości otrzymania kolejnych 50 zł przy poleceniu, zastanawiam się tylko: jak to zrobić?
Znalazłam takie info: Za każdą poleconą osobę otrzymamy 50 zł premii na konto w Comperia Bonus Club.

W tym celu należy posiadać konto w programie Comperii. Po zalogowaniu do panelu, należy wejść w polecania i przesłać link polecający do znajomego czy kogoś z rodziny. Po założeniu przez tą osobę konta otrzymamy 50 pkt, którego równowartość wynosi 50 zł.

Bonus może dodatkowo zostać zwiększony po osiągnięciu wyższego poziomu (karta srebrna, złota i platynowa). Jednak przejście na wyższy poziom wiąże się z wykorzystaniem punktów.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 18:07
O, no to jeszcze lepiej! Chyba popytam wśród znajomych, czy nikt nie zastanawia się nad lokatą.
A nie wiadomo, czy to można polecić tylko jedną osobę czy można więcej? Pewnie i tak jest jakiś limit, bo jeszcze by im ktoś za dużo nabrał...
Ale mimo wszystko fajnie, że jest też taka możliwość, to jeszcze dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej oferty.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 9:45
Arias napisał
O, no to jeszcze lepiej! Chyba popytam wśród znajomych, czy nikt nie zastanawia się nad lokatą.
A nie wiadomo, czy to można polecić tylko jedną osobę czy można więcej? Pewnie i tak jest jakiś limit, bo jeszcze by im ktoś za dużo nabrał...
Ale mimo wszystko fajnie, że jest też taka możliwość, to jeszcze dodatkowo zwiększa atrakcyjność tej oferty.
Nie ma limitów, pamietacie jak w pierwszej edycji jeden znany bloger zarobił na tych poleceniach kupe kasy? Teraz tez pewnie nie ma ograniczeń.
Cytuj
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 11:39
Czyli rozumiem,że jak polecę założenie konta innej osobie to dostanę 50 zł?
Jeśli 10 osób założy konto to będę miała ponad 500 zł ? I jednocześnie każda z tych osób również dostanie 50 zł za założenie konta?
Wydaje mi sie to tak piękne ,że aż nierealne.
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 15:07
No, faktycznie. W taki sposób bank więcej by stracił na tych premiach niż zyskał na nowych klientach. Chyba, że bank ma dużo większe zyski. No bo popatrzcie, zakładając, że każdy byłby z polecenia, to za jedną lokatę bank płaciłby ludziom 100 złotych (50 za założenie i 50 za polecenie). No to ile on na tym zarabia? Raczej sporo, skoro takie działania się opłacają.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 10:08
Przeglądam sobie obecnie regulamin całej promocji i wychodzi na to,że rzeczywiście tak jest . Widzę,że nie ma praktycznie żadnych haczyków
Można się ewentualnie dopytać doradcy comperia na linii. Powinni odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Myśle,że sama na dniach założę sobie konto. Bo moje konto w Aliorze już mnie denerwuje. Niby wszystko miało być bezpłatne a jest płatne.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 12:40
Gdyby były jakies haczyki, to po 1. nie byłaby tak promowana, a po 2. nie byłoby juz 3 edycji.
Cytuj
Odpowiedź