• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus : 55 zł za konto+10 zł za lokatę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 13:02
A nie ma tych informacji na stronie? Sama jestem ciekawa, jak to wygląda od tej strony, może jakiś ekspert się wypowie?
No i mam też takie pytanie, czy można otworzyć samo konto, bez lokaty? Nie mam w obecnej chwili środków na inwestowanie w lokatę, ale konto by mi się przydało. Czy wtedy też mogę otrzymać bonus?
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 14:13
Dziewczyny, tu macie tabelę oprocentowania: https://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Tabela_Oprocentowania.pdf
Tam możecie sobie zobaczyć, jakie są opłaty, z tego, co widzę, to konto jest za zero, czyli tak jak w większości banków.
Ktoś już skorzystał z oferty? Ja niedawno założyłem lokatę, teraz się zastanawiam nad tym hasłem reklamowym :)
Są jakieś wytyczne co do niego?
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 16:47
Arias napisał

Ktoś już skorzystał z oferty? Ja niedawno założyłem lokatę, teraz się zastanawiam nad tym hasłem reklamowym :)
Są jakieś wytyczne co do niego?


Ja myślicie, jest sens w ogóle zastanawiać się nad tym hasłem?
Już w kilku takich konkursach brałem udział, ale nigdy niczego nie wygrałem, więc nie wiem, czy warto się wysilać. Może podacie jakieś wytyczne, jak kolega prosi?
Bonus dobry, ale z ta drugą częścią konkursu to już nie jest tak różowo.
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2015 15:27
spróbować zawsze można, może po prostu nie jesteś tak kreatywny jak myślisz i dlatego nigdy niczego nie wygrałeś? A może po prostu zawsze trafił się ktoś lepszy? Co oczywiście nie znaczy, że tym razem też tak musi być.
Ja się właśnie waham nad tą ofertą, ale prawdopodobnie się zdecyduję. Jeszcze się dziś z tym prześpię i chyba jutro założę. Po jakim czasie dostanę tę premię? Dopiero przy wypłacie środków z lokaty?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.3.2015 9:19
"O przyznaniu premii Comperia.pl poinformuje Cię do dnia 12 maja 2015 r. przesyłając wiadomość na adres e-mail podany przy rejestracji", czyli nie trzeba chyba czekac az do zakonczenia lokaty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.3.2015 10:25
Wydaje mi się, że nie ma co krytykować To tylko propozycja, jedna z wielu na rynku. Tutaj zachętą są na pewno, jak sama nazwa wskazuje - bonusy. Jeśli zechcemy możemy korzystać.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:26
65 zł samego bonusu, to sporo. Lokując pieniądze, powiedzmy 3000 zł na 3 miesiace, z oprocentowaniem 4 proc. zarobisz niecałe 30 zł.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 8:58
Słowem więcej ten bonus daje niz sama lokata.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:51
Iwona napisał
Słowem więcej ten bonus daje niz sama lokata.
to jeszcze zalezy ile ulokujesz.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 11:54
Oferta wygląda obiecująco i jak wiele osób wcześniej pisało przecież nikt tutaj nikogo nie zmusza do brania udziału w tej promocji.
Cytuj
Odpowiedź