• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus : 55 zł za konto+10 zł za lokatę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 17:50
Zapewne macie rację.To po prostu dobra oferta i tyle. Widocznie musi się bankowi opłacać, skoro ją ma, być może za jednego klienta zyski są niewielkie, ale liczą na to, że zainteresowanych będzie naprawdę wielu. Ja sama chyba się skuszę , tylko jeszcze myślę nad tym hasłem reklamowym.
Wy macie już jakieś pomysły?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 15:06
Przecież i tak nikt Ci tu nie napisze :D Ale fajnie, ze sa takie projekty ciekawe, zmuszające do myślenia trochę.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 15:38
Strasznie promowana jest ta promocja wszedzie, gdzie nie wejde w necie to ja widze. Ale moze z 2.strony wlasnie z tego powodu ze to jakas nowosc i do tego niezla. Sam chyba sie skusze, chociaz niezbyt mi sie usmiecha zakladanie roru kolejnego ;(
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.3.2015 10:00
Promowana, bo inna niż inne:) To prawda, ze jest wszedzie, gdzie sie nie kliknie, ale cos musi w tym byc, ze jest 3 edycja i wciaz sie cieszy popularnością.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.3.2015 17:34
A jak wygląda sprawa podatku od zysku w takiej promocji?
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 11:05
w regulaminie jest, że to firma ponosi koszty podatku, nie Ty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.3.2015 15:13
Przeczytałem ranking rachunków osobistych "bez spiny". Gratuluję jego autorowi - jest on (ranking, nie autor) "obiektywny inaczej". Saldo na rachunku (6000 zł) zostało dobrane "pod" Raiffeisena, a w zestawieniu - dziwnym trafem - nie ma eKonta mobilnego plus mBanku (oprocentowanego na 4% do 3000 zł) tylko eKonto z darmowymi bankomatami. Przypadek? Nie sądzę...
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 15:16
Gość napisał
Przeczytałem ranking rachunków osobistych "bez spiny". Gratuluję jego autorowi - jest on (ranking, nie autor) "obiektywny inaczej". Saldo na rachunku (6000 zł) zostało dobrane "pod" Raiffeisena, a w zestawieniu - dziwnym trafem - nie ma eKonta mobilnego plus mBanku (oprocentowanego na 4% do 3000 zł) tylko eKonto z darmowymi bankomatami. Przypadek? Nie sądzę...
Przeciez w rankingach nie uwzglednia się wszystkich istniejących kont, tylko kilka jako przykładowe, już nie przesadzajmy i nie doszukujmy sie teorii spiskowych. Nie sądzisz?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.3.2015 15:45
grzes33 napisał
Gość napisał
Przeczytałem ranking rachunków osobistych "bez spiny". Gratuluję jego autorowi - jest on (ranking, nie autor) "obiektywny inaczej". Saldo na rachunku (6000 zł) zostało dobrane "pod" Raiffeisena, a w zestawieniu - dziwnym trafem - nie ma eKonta mobilnego plus mBanku (oprocentowanego na 4% do 3000 zł) tylko eKonto z darmowymi bankomatami. Przypadek? Nie sądzę...
Przeciez w rankingach nie uwzglednia się wszystkich istniejących kont, tylko kilka jako przykładowe, już nie przesadzajmy i nie doszukujmy sie teorii spiskowych. Nie sądzisz?
Nie, nie sądzę. W rankingu powinna się znaleźć jak największa liczba ofert rynkowych, dodajmy: ofert nowych, aktualnie sprzedawanych przez banki. A w mBanku taką ofertą jest właśnie eKonto mobilne plus
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 15:55
Gość napisał
grzes33 napisał
Gość napisał
Przeczytałem ranking rachunków osobistych "bez spiny". Gratuluję jego autorowi - jest on (ranking, nie autor) "obiektywny inaczej". Saldo na rachunku (6000 zł) zostało dobrane "pod" Raiffeisena, a w zestawieniu - dziwnym trafem - nie ma eKonta mobilnego plus mBanku (oprocentowanego na 4% do 3000 zł) tylko eKonto z darmowymi bankomatami. Przypadek? Nie sądzę...
Przeciez w rankingach nie uwzglednia się wszystkich istniejących kont, tylko kilka jako przykładowe, już nie przesadzajmy i nie doszukujmy sie teorii spiskowych. Nie sądzisz?
Nie, nie sądzę. W rankingu powinna się znaleźć jak największa liczba ofert rynkowych, dodajmy: ofert nowych, aktualnie sprzedawanych przez banki. A w mBanku taką ofertą jest właśnie eKonto mobilne plus
Przeciez rankingi stanowią ogólny ogląd. Nie decydują za nikogo. Jesli uważasz, że jakas oferta jest lepsza to ją wybierasz i już. Tutaj po prostu widzisz jaki jest punkt widzenia autora, według jego obliczeń i najatrakcyjniejszych ofert.
Cytuj
Odpowiedź