• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Comperia Bonus : 55 zł za konto+10 zł za lokatę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

30.3.2015 20:00
Witam wszystkich. Ja mam następujących problem. W momencie przekierowania na stronę banku, aby dokonać przelewu 1 zl w celu potwierdzenia danych osobowych wyrzucilo mnie z przegladarki. Nie wiem jak w tej chwili dokonczyc proces rejestracji, ponieważ nie moge wrocic do strony z przekierowaniem. Jakies pomysly? Czy jedyny to odrzucenie wnioski i zlozenie ponownego z nowym adresem mailowym? Z gory dzieki za pomoc.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.3.2015 9:02
Gość napisał
Witam wszystkich. Ja mam następujących problem. W momencie przekierowania na stronę banku, aby dokonać przelewu 1 zl w celu potwierdzenia danych osobowych wyrzucilo mnie z przegladarki. Nie wiem jak w tej chwili dokonczyc proces rejestracji, ponieważ nie moge wrocic do strony z przekierowaniem. Jakies pomysly? Czy jedyny to odrzucenie wnioski i zlozenie ponownego z nowym adresem mailowym? Z gory dzieki za pomoc.
Tuataj masz kilka podpowiedzi https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/faq ,
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.4.2015 23:22
Witam. Czy jak założyłem konto wymarzone z bonusem , a teraz chcę przekształcić rachunek na wspólny z żoną to nie stracę bonusu?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.4.2015 9:11
Gość napisał
Witam. Czy jak założyłem konto wymarzone z bonusem , a teraz chcę przekształcić rachunek na wspólny z żoną to nie stracę bonusu?
Raczej nie. Ale dopytaj w banku.
Cytuj
HotChwilowka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 17:33
Gość napisał
Przeczytałem ranking rachunków osobistych "bez spiny". Gratuluję jego autorowi - jest on (ranking, nie autor) "obiektywny inaczej". Saldo na rachunku (6000 zł) zostało dobrane "pod" Raiffeisena, a w zestawieniu - dziwnym trafem - nie ma eKonta mobilnego plus mBanku (oprocentowanego na 4% do 3000 zł) tylko eKonto z darmowymi bankomatami. Przypadek? Nie sądzę...


Takie rankingi są robione po to by promować najbardziej opłacalne kampanie, $$$$.
Są lepsze RORy, chociażby w Bank SMART.
Wypowiedź została zmieniona przez: HotChwilowka 8.4.2015 17:34
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 17:50
Raiffeisen Polbank w Polsce jest na sprzedaż. Dlatego bankowi zależy na tym, aby pozyskać jak najwięcej klientów (czym byłby bank bez swoich klientów?) dlatego płaci pośrednikom za takie akcje.
Konto jest silnie promowane (nie tylko tutaj). A ranking można ustawić tak, aby konkretne rozwiązanie wypadło jak najlepiej...

Lokata na jakąś drobną kwotę i 10 zł za to? Tyle dostaniecie za sprzedanie swoich danych osobowych...warto?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź