• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na miesiąc

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:39
Witam,
mam na oku dość pewną inwestycje jednak na wejście w nia potrzebuje około 10 tysiecy. Z tego co sie dowiedziałam. W ciągu miesiaca te pieniadze zwrócą mi sie z nawiązką. Nie ukrywam ze te pieniadze bardzo mi sie przydały ale nie wiem , ktory bank da mi taką kwote kredytu i tak żebym po miesiącu mogła to spłacić.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:02
rock ja tez mam teraz taka sytuacje potrzebowalam 15 tysiecy na zakupy do nowego mieszkania - wiesz sprzet jakies popierdółki itd.. no i wiem ze po 10 lipca bede miec 10 tys i w przyszlym mc tez wiec nie polecialam do banku z informacja ze słuchajcie dajcie mi 15 tys splace was w 2 mc bo to bez sensu bankowi sie to nie oplaca - nic o tym nie wspominaj.. po prostu załatw kredyt (ja mam w pekao sa) i mow ze jest ok... wg ustawy do 255 tys mozesz spalcic wczesniej bez zadnych dodatkowych opłat :) wiec po prostu po mc przychodzisz z całoscia kasy i sprawa załatwiona :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:09
Tu na forum chyba nawet dzisiaj widziałam gdzieś wątek z podobną sytuacją i z tego co zrozumiałam, są banki oferujące możliwość wcześniejszej spłaty zaciągniętego kredytu. Z resztą może lepiej spłacić kredyt wolniej, a przy inwestycji mieć w razie czego jakieś dodatkowe pieniądze.
Cytuj
Klimek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 5:54
Skoro wiesz, że po miesiącu na 100% będziesz mogła spłacić kredyt to lepiej będzie jak w banku nie powiesz. Oni są raczej niechętni do wcześniejszych spłat. Owszem są banki w których można spłacić kredyt wcześniej ale to wiąże się z jakimiś dodatkowymi kosztami. Poza tym oferty tych banków nie są zbyt korzystne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 8:56
Z bankami da się dogadac, nawet jak nie przewiduje tego umowa to mozna jakis aneks dopisac itd. To nie jest tak, ze po pierwszej niespłaconej racie od razu masz na karku komornika.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 11:50
Właśnie poza parabankami nie widziałam nigdzie chyba oferty kredytu krótszego niż na rok. Fakt faktem, banki zarabiają na odsetkach, więc im krótszy byłby kredyt tym większe odsetki - jakoś zarobić trzeba. A co z kredytami inwestycyjnymi? Może takie rozwiązanie też jest opłacalne? Nie znam się na tym, ale jeśli są kredyty na inwestycje, to może to być dobre rozwiązanie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 8:57
Inwestycyjny jest dla przedsiębiorców. Opłaca sie jesli masz plan i wiesz co z kasa zrobisz. Na samochód, maszyny itd.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 12:12
kayla wystarczy troche w necie poczytac - ustawowo jest tak ze do 255 tysiecy złotych masz mozliwosc spłacenia bez zadnych dodatkowych kosztów wiec sie nie przejmuj ze tego wielkimi literami nie piszą, bo przecież nie na tym im zalezy :)
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 10:52
Najlepiej przejdź się po kilku bankach i zapytaj, który daje możliwość szybkiej spłaty takie kwoty. Wiem, że w Mbanku można wziąć szybką pożyczkę ale niestety nie wiem jak wygląda jej spłata. Być może Twój bank rownież ma taką pożyczkę?
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 16:05
RockLady napisał
Witam,
mam na oku dość pewną inwestycje jednak na wejście w nia potrzebuje około 10 tysiecy. Z tego co sie dowiedziałam. W ciągu miesiaca te pieniadze zwrócą mi sie z nawiązką. Nie ukrywam ze te pieniadze bardzo mi sie przydały ale nie wiem , ktory bank da mi taką kwote kredytu i tak żebym po miesiącu mogła to spłacić.
a jaką masz pewność, że ta inwestycja na pewno tak szybko się zwróci? doświadczenia znajomych, czy jakieś zapewnienia ludzi, którzy oferują taką możliwość? bo jeśli tylko to drugie, bądź opinie w internecie, to raczej bym się tym nie kierowała i wolała wziąć na wszelki wypadek kredyt który mogę spłacać przez dłuższy czas, jeśli inwestycja miałaby się zwracać dłużej niż zapewniają inni.
Cytuj
Odpowiedź