• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na miesiąc

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 9:20
zielona_gruszka napisał
RockLady napisał
Witam,
mam na oku dość pewną inwestycje jednak na wejście w nia potrzebuje około 10 tysiecy. Z tego co sie dowiedziałam. W ciągu miesiaca te pieniadze zwrócą mi sie z nawiązką. Nie ukrywam ze te pieniadze bardzo mi sie przydały ale nie wiem , ktory bank da mi taką kwote kredytu i tak żebym po miesiącu mogła to spłacić.
a jaką masz pewność, że ta inwestycja na pewno tak szybko się zwróci? doświadczenia znajomych, czy jakieś zapewnienia ludzi, którzy oferują taką możliwość? bo jeśli tylko to drugie, bądź opinie w internecie, to raczej bym się tym nie kierowała i wolała wziąć na wszelki wypadek kredyt który mogę spłacać przez dłuższy czas, jeśli inwestycja miałaby się zwracać dłużej niż zapewniają inni.
Większośc bankowych aplikacji mobilnych ma przygotowane wersje na: Androida, iOS oraz Windows Phone, jednak faktycznie warto sprawdzić przed podjecie decyzji czy nasz bank oferuje nam aplikacje właśnie na nasz system operacyjny.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 12:12
Pytanie tylko czy to pewna inwestycja? Bo jeżeli nie to nie ma sensu się zadłużać. Zanim w cokolwiek zainwestujesz zastanów się.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 16:17
Każdy bank da Ci taki kredyt jeżeli masz zdolność kredytową i jeżeli ma w regulaminie szybszą spłatę. Sporo banków ma możliwość szybkiej spłaty więc nie masz się co martwić tylko poszukaj dobrze.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:27
Ilona Maciejuk napisał
zielona_gruszka napisał
RockLady napisał
Witam,
mam na oku dość pewną inwestycje jednak na wejście w nia potrzebuje około 10 tysiecy. Z tego co sie dowiedziałam. W ciągu miesiaca te pieniadze zwrócą mi sie z nawiązką. Nie ukrywam ze te pieniadze bardzo mi sie przydały ale nie wiem , ktory bank da mi taką kwote kredytu i tak żebym po miesiącu mogła to spłacić.
a jaką masz pewność, że ta inwestycja na pewno tak szybko się zwróci? doświadczenia znajomych, czy jakieś zapewnienia ludzi, którzy oferują taką możliwość? bo jeśli tylko to drugie, bądź opinie w internecie, to raczej bym się tym nie kierowała i wolała wziąć na wszelki wypadek kredyt który mogę spłacać przez dłuższy czas, jeśli inwestycja miałaby się zwracać dłużej niż zapewniają inni.
Większośc bankowych aplikacji mobilnych ma przygotowane wersje na: Androida, iOS oraz Windows Phone, jednak faktycznie warto sprawdzić przed podjecie decyzji czy nasz bank oferuje nam aplikacje właśnie na nasz system operacyjny.


Aplikacje z reguły są kiepskiej jakości z moich banków ani jedna mi nie odpowiada. Swoją drogą banki mogłyby się postarać żeby te aplikacje były bardziej funkcjonalne..
Cytuj
Odpowiedź