• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przenoszenie kredytu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JolkaKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 11:49
jadwig napisał
Pracownikom banku też nie można wierzyć i generalnie to nie wiadomo, skąd brać w takim układzie informację. Chyba wychodzi na to, że trzeba się przejść od banku do banku, wszędzie złożyć wniosek i sprawdzić, gdzie jakie oprocentowanie i inne warunki zaproponują.
No ale to też nie jest najlepsze wyjście, bo przecież zapytania w BIK się mnożą.
Co więc robić? Gdzie iść po kredyt, skoro nawet rankingi nie pomagają?
Samemu analizować oferty. Wtedy nikt nie ma szans nas oszukać.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 12:01
Nie mówię, że w ogóle nie wierzyć. Moim - być może subiektywnym - zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest doradca niezależny. Po wizycie u doradcy zawsze można zweryfikować jego wiedzę idąc do następnego. Jeśli któryś z nich wydaje się nie być osobą godną zaufania, to należy z niego zrezygnować i pozostać u drugiego.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 12:18
JolkaKa napisał
Samemu analizować oferty. Wtedy nikt nie ma szans nas oszukać.


jesteś pewna, że umiesz to samodzielnie zrobić?

wiem, że niektórzy próbują, tak samo jak sami naprawiają samochody lub nawet samodzielnie próbują się leczyć...kto dorosłemu zabroni? tylko czy efekt finalny będzie zadowalający?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
EwelinaLudwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 8:58
Robert Sierant napisał
JolkaKa napisał
Samemu analizować oferty. Wtedy nikt nie ma szans nas oszukać.


jesteś pewna, że umiesz to samodzielnie zrobić?

wiem, że niektórzy próbują, tak samo jak sami naprawiają samochody lub nawet samodzielnie próbują się leczyć...kto dorosłemu zabroni? tylko czy efekt finalny będzie zadowalający?
Mozliwe, ze i tak wybierzemy lepsza ofertę, niż doradzał nam dradca, który chce zarobić. Nie osądzam wszystkich, ale wielu jest takich, szczególnie w bankach.
Cytuj
EwelinaLudwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 9:18
Z rankingami warto się zapoznać, ale trzeba to wsyztsko przefiltrować, samemu "zbadac" :)
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 9:21
EwelinaLudwig napisał
Mozliwe, ze i tak wybierzemy lepsza ofertę, niż doradzał nam dradca, który chce zarobić. Nie osądzam wszystkich, ale wielu jest takich, szczególnie w bankach.

W każdym zawodzie zdarzają się czarne owce i zwykle są to jednostki, które rzutują na postrzeganie całej grupy zawodowej.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 9:23
EwelinaLudwig napisał
Z rankingami warto się zapoznać, ale trzeba to wsyztsko przefiltrować, samemu "zbadac" :)


nie zapominaj, że rankingi często wygrywają te banki, które wykupiły największą powierzchnię reklamową lub w inny sposób "wsparły" redackcję; wystarczy tylko odpowiednio dobrać parametry...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
KamilaKulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 9:29
Ja gdy brałam kredyt przejrzałam sobie rankingi, nawet reklamy itd. a potem poszłam do 2 banków z najlepszymi jak mi się wydawało ofertami. Zbyt bardzo się nie rozczarowałam, a i tak najlepsza ofertę dostałam w swoim banku.
Cytuj
KamilaKulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 9:31
Robert Sierant napisał
JolkaKa napisał
Samemu analizować oferty. Wtedy nikt nie ma szans nas oszukać.


jesteś pewna, że umiesz to samodzielnie zrobić?

wiem, że niektórzy próbują, tak samo jak sami naprawiają samochody lub nawet samodzielnie próbują się leczyć...kto dorosłemu zabroni? tylko czy efekt finalny będzie zadowalający?
jelsi ktos ma jakiekolwiek odstawy to myślę, ze analizowanie ofert nie jest jakies bardzo trudne. A po drugie zawsze można też negocjowac oferty:)
Cytuj
KamilaKulka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 9:44
lzalewski napisał
Nie mówię, że w ogóle nie wierzyć. Moim - być może subiektywnym - zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest doradca niezależny. Po wizycie u doradcy zawsze można zweryfikować jego wiedzę idąc do następnego. Jeśli któryś z nich wydaje się nie być osobą godną zaufania, to należy z niego zrezygnować i pozostać u drugiego.
Zalezny, niezależny... myslę, że nawet doradca bankowy moze byc bardziej rzetelny. Tu chodzi o człowieka, charakter, jego zaangażowanie, a to czy jest zależny czy nie jest mniej ważne.
Cytuj
Odpowiedź