• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przenoszenie kredytu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanek

Niezarejestrowani

21.10.2015 11:06
Zdecydowanie niezależni doradcy mają w tej kwestii subiektywne zdanie :)
Cytuj
JankaNowak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2015 9:14
KamilaKulka napisał
lzalewski napisał
Nie mówię, że w ogóle nie wierzyć. Moim - być może subiektywnym - zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest doradca niezależny. Po wizycie u doradcy zawsze można zweryfikować jego wiedzę idąc do następnego. Jeśli któryś z nich wydaje się nie być osobą godną zaufania, to należy z niego zrezygnować i pozostać u drugiego.
Zalezny, niezależny... myslę, że nawet doradca bankowy moze byc bardziej rzetelny. Tu chodzi o człowieka, charakter, jego zaangażowanie, a to czy jest zależny czy nie jest mniej ważne.
Doradcy niezależnemu, zależy na tym żeby zdobyć klienta i go przytrzymać. A taki zwiazany z jakas firma pracuje tylko na target. Wiem cos o tym.
Cytuj
JakubZet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 10:57
Teraz są porównywarki wsyztskiego dostępne. Ja korzystam, ale ptem sobie jeszcze sprawdzam konkretne oferty, mysle ze to dobry nawyk i że troche w ten sposób oszczędzam.
Cytuj
helen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 11:25
Ja także korzystałam dotąd z porównywarek, bo jakoś wolę kontakty bezosobowe. Jednak czasem warunki w porównywarce różniły się od tego, co otrzymałam w banku. Dlaczego to tak wygląda?
Czyżby porównywarki były zbyt ogólne czy o co chodzi?
Dla mnie to takie trochę reklamy, no i jednak zawsze jak dzwonił potem konsultant to starał się jeszcze jakieś dodatkowe produkty wcisnąć.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 11:28
helen napisał
Ja także korzystałam dotąd z porównywarek, bo jakoś wolę kontakty bezosobowe. Jednak czasem warunki w porównywarce różniły się od tego, co otrzymałam w banku. Dlaczego to tak wygląda?
Czyżby porównywarki były zbyt ogólne czy o co chodzi?
Dla mnie to takie trochę reklamy, no i jednak zawsze jak dzwonił potem konsultant to starał się jeszcze jakieś dodatkowe produkty wcisnąć.

Bo to jest reklama. Wcześniej było napisane, że często przy tworzeniu tych rankingów parametry dobierane są tak, aby dany bank wypadł najkorzystniej. Doradca zewnętrzny nie ma potrzeby wciskania dodatkowych produktów. Nigdy tego nie robi, bo on nie ma planów sprzedażowych dotyczących np. kart kredytowych albo ubezpieczeń. Pracownik banku wręcz przeciwnie.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź