• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przenoszenie kredytu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
KarolinaGmyz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 11:18
Artur Sarnecki napisał
LukaszDu napisał
Robert Sierant napisał
ryzyko zawodowe, oczywiście wcześniej staramy się ocenić czy klient ma szansę na kredyt, wynagrodzenie jest TYLKO za kredyt wypłacony więc doradca musi się starać aby temat doprowadzić do szczęśliwego zakończenia

nie mamy podstawy ani zwrotu kosztów, doradcy są (w zdecydowanej większości) przedsiębiorcami
Taks ie zastanawiam, czy bardziej sie oplaca byc niezaleznym doradca czy moze pracowac w jakiejs firmie doradczej?



To zależy. Będąc w jednej firmie można mieć ograniczone pole manewru ale możesz korzystać z ich marki i rozwiązań oraz kontaktów...inaczej działasz sam bez wielkiego wsprarcia.A warunki klienta są zazwyczaj podobne.
Chyba na początek lepiej pracowac w takiej firmie, zdobyc doświadczenie kontakty, a potem działać na własny rachunek. Tak zresztą chyba robi większość doradców.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 13:50
Jeśli doradca nigdy nie miał doświadczenia w tej dziedzinie to warto aby najpierw poznał tego wszystkiego od podszewki a póżniej myślał o swoim.
Bycie na swoim rachunku jest bardzo dobre, dla czego bo ile włożysz w pracę tyle będziesz miał pieniędzy na koncie.
Nic za darmo niema.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
jamie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 14:46
To chyba generalnie nie jest bardzo ciężka praca i nie trzeba też się wiele uczyć?
To znaczy chodzi mi o studia, wystarczy jakaś ekonomia tak?
I potem oczywiście zapoznanie się z ofertami różnych banków?
Oczywiście nie twierdzę, że nie jest to męczące jeżdżenie po całym kraju i próby dogadywania się z różnymi ludźmi, ale patrząc po zawodach ten wydaje się bardziej otwarty, każdy mógłby się do niego dostać.
Cytuj
Włodek

Niezarejestrowani

9.10.2015 15:29
Trzeba mieć wiedzę przede wszystkim. Wcale nie musisz miec studiów kierunkowych. Dryg sprzedażowy jest potrzebny, ale moim zdaniem jest najważniejsze, żeby lubić ludzi.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

9.10.2015 16:28
jamie napisał
To chyba generalnie nie jest bardzo ciężka praca i nie trzeba też się wiele uczyć?
To znaczy chodzi mi o studia, wystarczy jakaś ekonomia tak?
I potem oczywiście zapoznanie się z ofertami różnych banków?
Oczywiście nie twierdzę, że nie jest to męczące jeżdżenie po całym kraju i próby dogadywania się z różnymi ludźmi, ale patrząc po zawodach ten wydaje się bardziej otwarty, każdy mógłby się do niego dostać.

Oj uczyć to się trzeba wiele. Owszem wykształcenie kierunkowe nie jest konieczne, choć osoba z wykształceniem ekonomicznym lub prawniczym łatwiej przyswoi niezbędną wiedzę, która w tym zakresie jest bardzo obszerna. Praca również nie jest taka lekka, jak by się wydawało. Osoba pracująca fizycznie wraca do domu i odpoczywa. Osoba pracująca umysłowo nawet jeśli wróci do domu, to nadal o pracy przynajmniej w pewnym stopniu myśli. A czas pracy mamy nienormowany. Nie są niczym nadzwyczajnym telefony od klientów w godzinach wieczornych lub w weekendy.
Mimo tego, że organizujemy kredyt nie sobie, a innym (zazwyczaj zupełnie obcym) osobom, to jest to również praca stresująca, ponieważ wiemy jak ważne jest to dla naszych klientów. Tym bardziej, że nie wszystkie tematy są łatwe i przyjemne.
Oczywiście końcowy sukces wynagradza wszelkie ewentualne stresy, które były w trakcie procesu.
I uwierz mi - poznanie ofert banków jest najmniej problematyczne. Tego rzeczywiście może nauczyć się każdy. Nie każdy jednak nadaje się do takiej pracy.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
mirek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2015 18:57
To są jakieś studia kierunkowe w tej branży?
Na jakiej uczelni?
Zawsze mi się wydawało, że praca wszelkich agentów ubezpieczeniowych czy doradców jest nie dość, że mocno niepewna, to jeszcze idzie się na to raczej przez przypadek i nie potrafiłem sobie wyobrazić kogoś, kto od początku planuje taką drogę kariery.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2015 19:04
Nie, nie ma studiów pod tytułem doradca kredytowy czy też agent ubezpieczeniowy. Pisząc o studiach kierunkowych miałem na myśli studia o kierunku ekonomicznym bądź prawniczym, bo doradca kredytowy musi się poruszać właśnie w tych zagadnieniach.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 7:21
lzalewski napisał
Nie, nie ma studiów pod tytułem doradca kredytowy czy też agent ubezpieczeniowy. Pisząc o studiach kierunkowych miałem na myśli studia o kierunku ekonomicznym bądź prawniczym, bo doradca kredytowy musi się poruszać właśnie w tych zagadnieniach.


Że ekonomiczne, to rozumiem, w końcu są to jednak finanse i tak dalej, ale prawnicze też?
Muszę przyznać, że mnie tu pan zdziwił. Doradca naprawdę ma aż taką styczność z prawem, że takie studia są mile widziane?
Sam kilkukrotnie korzystałem z usług doradcy i jakoś mi się w oczy nie rzuciło, żeby musiał interpretować jakieś przepisy czy coś takiego.
Cytuj
Koala

Niezarejestrowani

12.10.2015 9:28
Everett napisał
lzalewski napisał
Nie, nie ma studiów pod tytułem doradca kredytowy czy też agent ubezpieczeniowy. Pisząc o studiach kierunkowych miałem na myśli studia o kierunku ekonomicznym bądź prawniczym, bo doradca kredytowy musi się poruszać właśnie w tych zagadnieniach.


Że ekonomiczne, to rozumiem, w końcu są to jednak finanse i tak dalej, ale prawnicze też?
Muszę przyznać, że mnie tu pan zdziwił. Doradca naprawdę ma aż taką styczność z prawem, że takie studia są mile widziane?
Sam kilkukrotnie korzystałem z usług doradcy i jakoś mi się w oczy nie rzuciło, żeby musiał interpretować jakieś przepisy czy coś takiego.
Przecież wszytsko opiera sie na prawie, masz prawo gospodarcze, handlowe itd. Zresztą praktycznie na kazdym kierunku studiów masz zajęcia z prawa.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 10:51
Everett napisał

Że ekonomiczne, to rozumiem, w końcu są to jednak finanse i tak dalej, ale prawnicze też?
Muszę przyznać, że mnie tu pan zdziwił. Doradca naprawdę ma aż taką styczność z prawem, że takie studia są mile widziane?
Sam kilkukrotnie korzystałem z usług doradcy i jakoś mi się w oczy nie rzuciło, żeby musiał interpretować jakieś przepisy czy coś takiego.

Doradca nie musi mieć wiedzy stricte prawniczej, ale wiele zagadnień z tej dziedziny musi jednak znać i umieć przepisy zinterpretować.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź