• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przenoszenie kredytu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 15:01
Można skontaktować się np. ze mną, to kredyt da się załatwić bez biegania do banku:) No, trzeba będzie udać się w celu podpisania umowy kredytowej.

Potrzebne będą na pewno:
- dowody tożsamości,
- zaświadczenie o zarobkach (druk banku),
- umowa obecnego kredytu,
- zaświadczenie o wysokości aktualnego salda zadłużenia i numerze rachunku do spłaty,
- zaświadczenie ze spółdzielni/wspólnoty o braku zaległości w opłatach,
- operat szacunkowy.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
JeremiGru

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 9:29
lzalewski napisał
Można skontaktować się np. ze mną, to kredyt da się załatwić bez biegania do banku:) No, trzeba będzie udać się w celu podpisania umowy kredytowej.

Potrzebne będą na pewno:
- dowody tożsamości,
- zaświadczenie o zarobkach (druk banku),
- umowa obecnego kredytu,
- zaświadczenie o wysokości aktualnego salda zadłużenia i numerze rachunku do spłaty,
- zaświadczenie ze spółdzielni/wspólnoty o braku zaległości w opłatach,
- operat szacunkowy.
Tak na odległosć? np. jesli jest pan z innej miejscowości?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 9:35
każdy z doradców ma jakiś obszar, w którym działa; jedni tylko w swoim mieście, ale np. ja obsługuję klientów przynajmniej z połowy kraju (i nie tylko, bo i zagraniczni się trafiają)

napisz skąd jesteś i jeżeli nie będzie to zbyt daleko to doradca dojedzie; spotkasz się w swojej miejscowości i również tam będzie podpisywana umowa kredytowa

dokumenty do analizy i tak wysyła się do Warszawy, Katowic lub Wrocławia
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JeremiGru

Niezarejestrowani

6.10.2015 10:56
Robert Sierant napisał
każdy z doradców ma jakiś obszar, w którym działa; jedni tylko w swoim mieście, ale np. ja obsługuję klientów przynajmniej z połowy kraju (i nie tylko, bo i zagraniczni się trafiają)

napisz skąd jesteś i jeżeli nie będzie to zbyt daleko to doradca dojedzie; spotkasz się w swojej miejscowości i również tam będzie podpisywana umowa kredytowa

dokumenty do analizy i tak wysyła się do Warszawy, Katowic lub Wrocławia
Ale to panowie dojezdzaja czy wszytsko zalatwia sie zdalnie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 11:28
co do zasady ja wolę się z klientem spotkać osobiście i na żywo omówić cały proces, zobaczyć dokumenty, które muszę podbić za zgodność z oryginałem

jeżeli mam za daleko, nie mam czasu to wtedy nie podejmuję się pomocy
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JeremiGru

Niezarejestrowani

6.10.2015 11:33
Robert Sierant napisał
co do zasady ja wolę się z klientem spotkać osobiście i na żywo omówić cały proces, zobaczyć dokumenty, które muszę podbić za zgodność z oryginałem

jeżeli mam za daleko, nie mam czasu to wtedy nie podejmuję się pomocy
To zrozumiale, dlatego właśnie wolałem dopytać:) Trudno mi sobie wyobrazić doradztwo bez chociażby jednego spotkania.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 11:35
Również mam klientów z całej Polski i z zasady z każdym z nich spotykam się osobiście. Dojeżdżam do swoich klientów. Dla przykładu miałem sytuację taką, że jednego dnia jechałem do Krakowa, a następnego do Gdańska:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
patryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 14:49
Ale Panowie to tak na własny rachunek czy po prostu są zatrudnieni w jakiejś firmie, która zwraca koszty?
Bo jednak ludzie są różni, mi w mojej branży często zdarzyło się umówić z kimś, kto potem olewał spotkanie i nawet nie napisał wcześniej, a ja nie muszę jeździć dalej niż po jednym mieście, więc wyobrażam sobie, że podobne sytuacje u Panów też muszą się zdarzać.
Z drugiej strony to całkiem fajna praca, jeśli ktoś lubi podróżować, bo pewnie zawsze znajdzie się tę chwilkę, żeby obejrzeć miasto, do którego się jedzie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 14:57
ryzyko zawodowe, oczywiście wcześniej staramy się ocenić czy klient ma szansę na kredyt, wynagrodzenie jest TYLKO za kredyt wypłacony więc doradca musi się starać aby temat doprowadzić do szczęśliwego zakończenia

nie mamy podstawy ani zwrotu kosztów, doradcy są (w zdecydowanej większości) przedsiębiorcami
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 16:11
Oczywiście zdarzają się klienci, którzy są ludźmi mało poważnymi i potrafią nie tyle wystawić do wiatru i spotkanie nie dojdzie do skutku, co zataić istotne fakty, mające wpływ na możliwość uzyskania kredytu. Są to jednak jednostki i jest to pewne ryzyko, które ponosimy jako doradcy.

Praca sama w sobie jest fajna, ale wbrew pozorom stresująca. Końcowy sukces potrafi jednak wynagrodzić wszystko. Szczególnie, gdy udało się pomóc klientom w trudnej sytuacji.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź