• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana w kantorze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 8:59
Gość napisał
Dokładnie tak. Ja wymieniam w internetowym Amronet.pl i pod kątem zabezpieczeń działa to identycznie jak bankowość elektroniczna z której teraz prawie każdy korzysta: SSL, jednorazowe kody SMS.
O nawet kody maja, a wy się przejmujecie :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:30
Tak, zabezpieczenia w Amronet.pl wyglądają identycznie jak te stosowane przez bankowość elektroniczną, a z tego korzysta prawie każdy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.7.2014 11:29
Ja też jestem w Amronecie, nigdy mnie nie zawiedli. Tym chętniej korzystam, że oszczędzam pieniądze. Ostatnio przeliczyłam ile, za pomocą kalkulatora oszczędności, który mają na stronie. Była mile zaskoczona.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 10:21
Ja jakoś nie ufam takim transakcjom przez internet do końca. Może być tak, że nie zniknie, a może być także, że zniknie, nigdy nie masz pewności, więc jeżeli chcesz wymienić dużą kwotę to może zrób to na miejscu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 21:36
Co do Amronet.pl- mogę tylko potwierdzić, że to świetna platforma, szybkie i tanie transakcje. Temu kantorowi akurat mogę zaufać.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:54
Gość napisał
Co do Amronet.pl- mogę tylko potwierdzić, że to świetna platforma, szybkie i tanie transakcje. Temu kantorowi akurat mogę zaufać.


A masz porównanie z innymi? Ja jeszcze nie korzystałam z takiego kantoru i wolałabym nie wpaść już za pierwszy razem. Trochę mnie przeraża taka wymiana gotówki no ale od czegś to stworzyli prawda?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.1.2015 23:38
W tych znanych e-kantorach się nie obawiaj, są uczciwe. Sama korzystałam z kilku. Ich oferta jest dobra moim zdaniem,tylko 0,2% prowizji- maksimum, gdy często wymieniasz albo/i większe kwoty, jeszcze mniej.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.3.2015 10:33
Bardzo fajna, wygodna w obsłudze platforma,moim zdaniem jedna z najlepszych tego typu.Coraz częściej zaglądam ostatnio do Amronet i z chęcią dokonuję szybkich transakcji.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 10:05
Ja ostatni zastanawialam się nad skorzystaniem z kantoru walutowego bo faktycznie mają lepsze ceny niż kantory stacjonarne.
Mam jednak kilka pytań o bardziej techniczne zagadnienia ( tańszy kantor to ja sobie sama znajdę w sieci...).
1. Czy trzeba mieć konto walutowe?
2. W jaki sposób weryfikują tam tożsamość? Czy trzeba podawać swoje dane osobowe?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 12:27
Pieniadze wymienione zostaja przelane na konto walutowe, wiec w sumie trzeba podac 2 numery. A dane oczywiscie, ze trzeba swoje podawac.
Cytuj
Odpowiedź