• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana w kantorze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:54
A ja jak bym miała walutę do wymiany a w kantorze internetową korzystna cenę to jak najbardziej bym skorzystała .Przecież nad takimi kantorami to ktoś ma kontrole ,przecież też musieli zarejestrować działalność i o tak normalni ludzie nie zakładają kantorów .Czasami tacy miejscowi posiadający kantor stają się gorszymi oszustami niż ludzie że tak powiem ze świata .
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:24
Dzięki za odpowiedzi. Pieniądze wymienię w normalnym kantorze, wolę nie ryzykować. Mam sporą sumę do wymiany i nie byłoby za ciekawie gdybym nie dostała z powrotem pieniędzy. Luna teoretycznie ktoś powinien mieć kontrolę nad kantorami internetowymi ale w życiu różnie bywa. Gdybym miała wymienić kilka euro to bym się zastanawiała a tak... wolę nie ryzykować
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.6.2014 20:04
Przyznam, że jestem głęboko zdziwiona. Ja mam wręcz odwrotnie - bardziej ufam kantorom internetowym niż stacjonarnym. Wymieniam poprzez Amronet i nie zapowiada się, żeby mieli nagle zawijać interes.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.6.2014 10:53
Nie uważam, żeby wymiana waluty w kantorze internetowym była ryzykowna. Mam kredyt w EUR i co miesiąc w ten sposób kupuję walutę przez Amronet.pl. Tak już od roku. To wygodne i oszczędne rozwiązanie
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2014 13:13
Miałem przyjemność w Amronecie. Wszystko OK. Szybko, bezpiecznie jak w banku.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:31
Tak mowicie, ze internetowo niebezpiecznie. Na pewno bezpieczniej niz wymieniac po kilkadziesiat tysiecy w gotowce i dostac je do reki, wtedy to bym sie dopiero bała. A tak mam dowod przelewu, w razie problemów przedstawiam co trzeba na policji i juz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 22:56
Dokładnie, gdy realizuję transakcję online przez platformę Amronet, dostaję od kantoru potwierdzenie i fakturę VAT. Zawsze mam zatem dowód. Żeby wyp łacić pieniądze na konto. Zatwierdzam przelew kodem SMS, tak jak w bankowości elektronicznej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.7.2014 8:52
Gość napisał
Dokładnie, gdy realizuję transakcję online przez platformę Amronet, dostaję od kantoru potwierdzenie i fakturę VAT. Zawsze mam zatem dowód. Żeby wyp łacić pieniądze na konto. Zatwierdzam przelew kodem SMS, tak jak w bankowości elektronicznej.
Otoz to. Wiadomo, że jak cos wydaje sie podejrzane to lepiej sie nie ładować, ale przecież teraz i wszystko sie ogrania online. Wiec czemu nie wymieniać pieniędzy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 14:05
Ja nie rozumiem tych obaw, przecież non stop cos sie załatwia przez neta, a to przelew , a to zakupy a to jakieś inne szmery bajery. Mamy XXI wiek. Korzystajmy a nie jakieś zabobony.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 8:23
Dokładnie tak. Ja wymieniam w internetowym Amronet.pl i pod kątem zabezpieczeń działa to identycznie jak bankowość elektroniczna z której teraz prawie każdy korzysta: SSL, jednorazowe kody SMS.
Cytuj
Odpowiedź