• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana w kantorze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 13:31
Wiecie może jak długo czeka się na pieniądze gdy wymienia się je w kantorze internetowym? Ja też nie jestem do tego przekonana. Ludzie niby sobie chwalą, ale mimo to jestem na nie. Wolę się pofatygować do stacjonarnego kantoru i dostać pieniądze do ręki. Przynajmniej wiem, że nikt mnie nie oszuka.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 17:40
Nigdy nie korzystałem z kantoru internetowego, więc ci nie pomogę. Ja zazwyczaj wymieniam pieniądze w normalnym kantorze, chociaż robię to bardzo rzadko. Do tej pory może zdarzyło się to cztery razy... Do internetowych kantorów nie jestem przekonany.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:45
Przez internet w życiu bym nie wymieniła pieniędzy .Kantor dla mnie jest najpewniejszy .Warto czasem pochodzić popatrzeć jakie oferują ceny i zdecydować gdzie wymienimy .A jak ta transakcja przez internet wygląda ,korzystał już ktoś z niej ?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 9:27
Korzystanie z kantorów internetowych jest bezpieczne. Wystarczającym zabezpieczeniem będzie wybór jednego z zaufanych na rynku kantorów, może takiego z którego korzystali już np. Państwa znajomi. Kantory stosują procedury zawarte w ustawie o ochronie danych osobowych, są one monitorowane przez GIODO. W stosunku do tych kantorów stosuje się przepisy dotyczące tradycyjnych kantorów. Dlatego jeżeli sami chcielibyśmy sprawdzić wiarygodność, to warto sprawdzić czy na stronie znajdziemy wiarygodne informacje: adres firmy, numer telefonu kontaktowego, numer KRS / NIP / Regon, możemy sprawdzić firmę w KRS a także jej numer wpisu do Rejestru Działalności Kantorowej.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 12:38
A to nawet nie byłem w temacie że są kantory internetowe , a co dopiero że jest możliwość sprawdzenia wiarygodności .To może być doskonała formą wymiany waluty .Przecież jak musimy chodzić po kantorach szukać gdzie taniej , gdzie drożnej to lepiej skorzystać z kantora internetowego , myślę że tak jest wygodniej .
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:42
A co jeśli taki kantor internetowy nas oszuka? My wyślemy pieniądze na wymianę a oni nie odeślą nam określonej kwoty, nie będą odbierać telefonów? Gdzie można coś takiego zgłosić? Bo to będzie raczej trudne odzyskać takie pieniądze.
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 9:41
Uważam że taka sytuacja jeszcze nigdy nie zaistniała .Z tego co się orjetuje pieniążki za wymianę natychmiast wpływają na twoje konto jest to wykonane w ekspresowym tempie .Wiec nie ma co się martwić ,a zawsze masz możliwość sprawdzenia wiarygodności takiego kantoru .
Cytuj
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:15
A ja wole pochodzić i poszukać w kantorach ,nie przekonuje mnie taki kantor internetowy .Nie widzę osoby , co z tego że sprawdzę wiarygodność czy takie sprawdzenie da mi pewność że pieniądze z wymiany do mnie wrócą .A powiedzcie mi jaką pewność ma osoba w kantorze że na przykład ja mu wyśle pieniądze na czym to polega bo nie mogę tego ogarnąć ?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:23
Przecież teraz zakłada się konta, lokaty, bierze się kredyty przez internet to dlaczego boicie się wymieniać pieniądze? Po prostu znajdźcie zaufany kantor, popytajcie znajomych, zajrzyjcie na fora. Będzie taniej i nie będziecie musieli chodzić czyli zaoszczędzicie czas.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 15:41
Ale to już jest chyba taka nieufność ludzi. A wiele rzeczy załatwiam przez internet ale jak przyszło by do wymiany pieniędzy w kantorze to też poszła bym do takiego miejscowego a nie zdecydowała sie na wymianę przez internet. Za bardzo bałabym się że zostane oszukana.
Cytuj
Odpowiedź