• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana w kantorze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 9:27
Nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Jeśli ni to z góry przepraszam. Chciałabym skorzystać z kantoru internetowego zastanawiam się jednak czy może się zdarzyć, że taki kantor zniknie jak Amber Gold. Jak sądzicie? Mam do wymiany sporą sumę i nie wiem czy wymieniać przez internet czy w stacjonarnym kantorze.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 11:48
Bez przesady:) Myślę, że śmiało możesz wymienić pieniądze w kantorze internetowym a jeśli naprawdę się boisz idź do normalnego kantoru. Ja co jakiś czas korzystam z internetowego kantoru i do te pory wszystko było dobrze. Nie bądź przewrażliwiona:)
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:36
Trochę dziwne to Twoje pytanie... Naprawdę. Nie rozumiem dlaczego kantor internetowy miałby zniknąć? Od lat wymieniam pieniądze w różnych kantorach i nic złego się nie dzieje. Jak masz jakieś obawy to idź do stacjonarnego kantoru. W dużych miastach jest ich całe mnóstwo.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:42
Mnie również zdziwiło pytanie Wika. Mi bardzo często zdarza się korzystać z kantorów internetowych, głównie przed wyjazdem na zagraniczne wakacje. Można tam trafić na naprawdę atrakcyjne ceny :) Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mnie ktoś oszukał. Zawsze dostawałem pieniądze:)
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 19:35
to chyba ja jestem taka nie ufna. Nie zdecydowałam bym się na wymienienie pieniędzy w kantorze internetowym. Zdecydowanie bardziej wolałabym iść do jakiegoś stacjonarnego i tak wymienić pieniądze. Przecież nie mało jest oszustów na internecie, którzy chcą wyłudzić od nas pieniądze.
Cytuj
Belea

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:01
A ja mam swój sprawdzony kantor w miejscowości obok. I chyba w innym miejscu nie zdecydowałabym sie na inne miejsce wymiany gotówki. Sprawdziłam wiele kantorów ale w tym jednym przelicznik jest najkorzystniejszy, a przez internet to też te pieniądze musiałabym wpłacać na konto.
Cytuj
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:51
Ja nie miałam okazji jeszcze wymieniać pieniędzy w takim internetowym kantorze, nawet nie wiem na jakiej zasadzę się to wykonuje. Ale szczerze mówiąc chyba nie była by do tego w 100% przekonana. Bałbym się że w jakiś sposób mnie oszukają i tylko stracę swoje pieniądze.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 7:28
Ja raz w życiu wymieniałam pieniądze w kantorze. Specjalnie poszłam do kantoru w mojej miejscowości bo przez internet się bałam. Nawet szczerze mówiąc nie wiem na czym polega wymiana pieniędzy przez internet. Wysyła się je na konto kantoru i oni odsyłają wymienione?
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:05
Zuza, to chyba właśnie tak wygląda. Ja też wołałbym iść do normalnego kantora. Tam mam styczność z człowiekiem oko w oko a tak przez internet wysyłasz pieniadze i nie masz pewności ze ktoś za chwile wysyła Ci zamienione i to po takim kurie jaki był w obecnej chwili na stronie zaprezentowany.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:25
To chyba sporo osób jest takich nieufnych.Ciekawy jestem ile tak naprawdę zarabiają takie internetowe kantory. I na jakiej zasadzie to wszystko działa. Ludzie i tak chyba wolą iść do normalnego kantoru i tam wymienić pieniądze tym bardziej taką większą sumę. Moze dostaniesz lepszy zamiennik przy dużej kwocie :)
Cytuj
Odpowiedź