• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Na ile maksymalnie kredyt hipoteczny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:44
Również nie martwiłbym się na zapas. I nie zrzekaj się spadku bo to by była straszna głupota z Twojej strony. Z czasem pewnie zaczniesz więcej zarabiać. Poza tym możesz pomóc rodzicom w spłacie tego kredytu dając co jakiś czas chociaż połowę pieniędzy na ratę. Na pewno ich to ucieszy i jakoś odciąży finansowo. W końcu to też Twój dom:)
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:53
Pewnie, nie ma się co martwić, mnie wydaje się że taki kredyt na pewno jest ubezpieczony wiec w razie momentu w którym Twoich rodziców juz zabraknie kredyt bez problemu powinien zostać spłacony przez ubezpieczyciela.
Cytuj
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 11:04
Pewnie ze tak ,teraz wiele banków ubezpiecza kredyty .Ale czemu masz zaraz takie czarne myśli ,twoi rodzice chorują ?.Przecież jak mieliby naprawdę zły stan zdrowia to nie decydowali by się na taki kredyt. Myślę że za bardzo się zamartwiasz ,a sytuacja na pewno rozwiąże się pomyślnie .
Cytuj
bronek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 11:37
Tak jak wszyscy tutaj piszą zamartwiasz się nie potrzebnie ,ten kredyt na pewno jest ubezpieczony .A jeżeli nie to nie zrzekaj się tego co Twoi rodzice się dorobili mimo iż zostanie dług .Myślę że wiele osób było postawionej w takiej sytuacji i sobie poradzili ,z Tobą na pewno też tak będzie .
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:20
bronek34 napisał
Tak jak wszyscy tutaj piszą zamartwiasz się nie potrzebnie ,ten kredyt na pewno jest ubezpieczony .A jeżeli nie to nie zrzekaj się tego co Twoi rodzice się dorobili mimo iż zostanie dług .Myślę że wiele osób było postawionej w takiej sytuacji i sobie poradzili ,z Tobą na pewno też tak będzie .
Proponujemy poprosić rodziców o umowę i się z nią zapoznać. Banki oczekują czesto, od kredytobiorcy róznego rodzaju ubezpieczeń, wiec możliwe ze i to ubezpieczenie zostało wykupione.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:38
Z pewnością tak jest. Przecież teraz nawet taki mały kredyt jest ubezpieczony a co dopiero tak duży jak kredyt hipoteczny bo te nigdy do najtańszych nie należały. Moze porozmawiaj dokładnie z rodzicami i dowiedz się takich szczegółów.
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:17
No tak czytając wszystko to widzę że sytuacja się rozwiązała .Zbędne było zamartwianie się spłatą kredytu .Przecież to prawda biorąc nawet niewielki kredyt to każdy bank ubezpiecza się w razie nagłych wypadków .Myślę że często jest to dobrym rozwiązaniem .
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 20:34
Każdy w tej sytuacji by się bał , nie mając wiedzy na temat spadku po śmierci rodziców ,moglibyśmy rożnie na tym wyjść.A tak to przynajmniej wie na czym stoi i razie nieszczęścia jak postępować .Najważniejsze aby nie stracić tego co rodzice dorabiali się całe życie.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:07
Super że się sprawa wyjaśniła. Widać nie trzeba się martwić na zapas, tylko pytać. Ja też wcześniej nie miałam pojęcia że kredyty są ubezpieczane, ale dobrze wiedzieć na przyszłość.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 22:24
No ja tak własnie kojarzyłem że kredyty tego typu sa ubezpieczone. A tym bardziej tak poważne jak kredyt hipoteczny, bank nie pozwoliły by sobie na stratę tylu pieniędzy.
Cytuj
Odpowiedź