• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Na ile maksymalnie kredyt hipoteczny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 16:24
Nie zawsze. Owszem - bank nie może nam narzucić skorzystania z ubezpieczeń oferowanych przez siebie. Czasem jednak jest tak, że jeśli klient nie skorzysta z takiego ubezpieczenia, to oferta stanie się słaba. Bardzo dobrym przykładem jest tutaj np. Deutsche Bank. W chwili obecnej dla większości klientów ma ofertę znajdującą się w TOP3. Wymagane jest jednak skorzystanie z produktu inwestycyjnego lub ubezpieczenia na życie oferowanego przez bank. Zrezygnowanie z tych produktów spowoduje, że oferta stanie się jedną z najsłabszych.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 9:43
Tez jak chciałem wziąć gotówkowy to w Santanderze zaproponowali mi dodatkowe ubezpieczenie, jak nie chciałem okazało się ze kredyt jest droższy, zresztą podobnie jest z kontem, jeśli weźmiesz sobie dodatkowo konto to od razu oferta jest lepsza.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:57
zuzannaanna napisał
Przeczytałam artykuł i muszę powiedzieć że Polskie prawo jest straszne. Moi rodzice mają kredyt hipoteczny. Jakiś czas temu wybudowali dom który jest zapisany na mnie i spłacają ten kredyt. Nie jestem współkredytobiorcą
ale oczywiste jest że chcę po ich śmierci zatrzymać ten dom. W końcu się w nim wychowałam! Niestety nie będzie mnie stać na płacenie co miesiąc raty w wysokości 1200 zł... Zarabiam marne 1500 na chwilę obecna. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Czy dom przepadnie po śmierci rodziców?

Miejmy nadzieje, że rodzice nie są tak schorowani, bądź w takim wieku, że mogą w każdej chwili odejść. Jednak jeżeli hipotetycznie stałoby się tak, że nagle odeszłoby obojga rodziców to wg obowiązującego prawa spadek przechodzi najpierw na dzieci. Ci mogą odmówić przyjęcia spadku. W tym przypadku jednak przyjąłbym spadek i gdyby nie stać mnie było naprawdę na spłatę rat to sprzedałbym dom, a kwotę zadłużenia oddał bankowi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 12:08
30 lat jest to taki standardowy okres kredytowania. W zależności jeszcze od banku. Poradź się jeszcze doradcy, on Ci pomoże. Ja korzystałam z usług Pani Małgorzaty. Świetnie mi się z nią współpracowało, to jest do niej namiar- 600 231 869
Cytuj
Odpowiedź