• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po dobry kredyt konsolidacyjny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JanekSanek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 10:11
victor napisał
Mój kolega właśnie w ubiegłym tygodniu zamienił swoje dwa kredyty na konsolidacyjny w Alior Banku. Chwalił się, że oprocentowanie zmniejszyli mu o 30% procent. Fakt, że musiał jakieś dodatkowe opłaty zrobić jak to przy kredycie, ale ratę ma teraz taką, że nie obciąża mu to znacznie budżetu.
A mówią, ze alior ma nie za dobre kredyty. Faktycznie tyle zarobił?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 11:38
"Jakieś dodatkowe opłaty"? takie stwierdzenia zwykle nie wróżą nic dobrego.

Poza tym bank mógł coś doliczyć i wydłużyć okres kredytowania. Rata będzie niższa, ale łączny koszt kredytu wzrośnie. O to chodziło?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

17.5.2016 19:04
Bez konkretnych danych nie można nic powiedziec. Alior ma baardzo słabą ofertę !!
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
robikson

Niezarejestrowani

23.5.2016 14:43
ja brałam ostatnio kredyt w sygma banku, bo dostałam korzystną ofertę wiec skorzystałam bo się opłacało.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 15:51
Proszę nie patrzeć na spamerów, którzy promują Sygma Bank, ten bank nie jest wart zainteresowania , tym bardziej konsolidacją kredytów.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 19:59
A kredyt konsolidacyjny to nie jest przypadkiem nowy kredyt? Chyba tez doliczają prowizję i ubezpieczenia? Najlepszym rozwiązaniem jest spłacanie rat kredytów zgodnie z harmonogramem nawet jak trzeba żyć skromniej. Według mnie konsolidacja to ostateczność.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 20:29
witwit napisał
A kredyt konsolidacyjny to nie jest przypadkiem nowy kredyt? Chyba tez doliczają prowizję i ubezpieczenia? Najlepszym rozwiązaniem jest spłacanie rat kredytów zgodnie z harmonogramem nawet jak trzeba żyć skromniej. Według mnie konsolidacja to ostateczność.


Nie masz racji, są dostępne kredyty konsolidacyjne bez prowizji i ubezpieczeń, do tego dokładając niższe oprocentowanie, wychodzi korzystniej.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 11:19
witwit napisał
A kredyt konsolidacyjny to nie jest przypadkiem nowy kredyt? Chyba tez doliczają prowizję i ubezpieczenia? Najlepszym rozwiązaniem jest spłacanie rat kredytów zgodnie z harmonogramem nawet jak trzeba żyć skromniej. Według mnie konsolidacja to ostateczność.


wszystko zależy od sytuacji, czasem konsolidacja się opłaca a czasem nie, ofertę tańszą można znaleźć jeśli jest się dobrym klientem
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
gawronek

Niezarejestrowani

30.5.2016 15:14
moim zdaniem lepiej skonsolidować kredyty niż płacić kilka, raczej to się nie opłaca, poza tym nie rozumiem też dlaczego ludzie biorą kilka kredytów na spłatę których ich po prostu nie stać.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 16:54
gawronek napisał
moim zdaniem lepiej skonsolidować kredyty niż płacić kilka, raczej to się nie opłaca, poza tym nie rozumiem też dlaczego ludzie biorą kilka kredytów na spłatę których ich po prostu nie stać.
koszty trzeba obliczyć indywidualnie, czasem taniej jest mieć 3 raty niż niwy kredyt, to nie takie proste
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź