• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po dobry kredyt konsolidacyjny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mikolajR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2016 18:42
Ludzie biorą kredyty i będą brali. Czasami przeceniają jednak swoje możliwości. Też kiedyś miałem trzy prawie w jednym czasie. Zastanawiałem się nad konsolidacją, ale stwierdziłem,że jednak ograniczę moje wydatki i spłacę jak należy każdy z osobna. Nawet udało mi się ten trzeci spłacić pół roku wcześniej. Przyznam jedno - nauczyło mnie to oszczędności i później każdy kredyt był bardzo przemyślany. Stwierdziłem, że jednak lepiej odłożyć swoje przedsięwzięcie i na to zaoszczędzić samemu.
Cytuj
ziki

Niezarejestrowani

31.5.2016 13:54
wiadomo, że kredyt z banku to ostateczność ale jak już trzeba to warto patrzeć na to, aby był on jak najbardziej opłacalny i jak najmniej oprocentowany.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

31.5.2016 20:25
ziki napisał
wiadomo, że kredyt z banku to ostateczność ale jak już trzeba to warto patrzeć na to, aby był on jak najbardziej opłacalny i jak najmniej oprocentowany.


Kredyt w banku to ostateczność ?? A możesz rozszerzyć swoją myśl.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
JanekMareczkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2016 12:32
ziki napisał
wiadomo, że kredyt z banku to ostateczność ale jak już trzeba to warto patrzeć na to, aby był on jak najbardziej opłacalny i jak najmniej oprocentowany.
Jakto ostatecznosc, a jakie mozna miec inne opcje?:)
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

1.6.2016 15:35
Np. oszczędzać na mieszkanie przez 30 lat i kupić za gotówkę jak ma się na karku już 50-60 lat...
można? można!

tylko gdzie ww. w tym czasie mieszka? ile go to kosztuje?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
karolwijak

Niezarejestrowani

2.6.2016 9:37
Dokładnie, kredyty to bardzo dobra opcja, ale tez trzeba je brac z glową. A apropos odp. na pana pytanie, zawsze mozna wynajmowac, nawet całe życie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.6.2016 10:17
Pewnie że można tylko czy (na dłuższą metę) ma to sens? W ten sposób spłacasz kredyt komuś innemu...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Pawcio

Niezarejestrowani

6.6.2016 13:04
Robert Sierant napisał
Pewnie że można tylko czy (na dłuższą metę) ma to sens? W ten sposób spłacasz kredyt komuś innemu...
Trzeba trochę odwagi i tyle, ja dług zwlekałem i wynajmowałem, ale teraz wiem ze mogłem wczesniej zaczac spłacać i lepiej by to wyszło.
Cytuj
Wera

Niezarejestrowani

7.6.2016 14:33
Pawcio napisał
Robert Sierant napisał
Pewnie że można tylko czy (na dłuższą metę) ma to sens? W ten sposób spłacasz kredyt komuś innemu...
Trzeba trochę odwagi i tyle, ja dług zwlekałem i wynajmowałem, ale teraz wiem ze mogłem wczesniej zaczac spłacać i lepiej by to wyszło.
A to racja, ja tez zwlekałam , a juz tak na prawde mogłam kupic mieszkanie, rzy pomocy rodziców na studiach. Do tej pory byłoby spłacone.
Cytuj
haiko

Niezarejestrowani

8.6.2016 10:41
Wera napisał
Pawcio napisał
Robert Sierant napisał
Pewnie że można tylko czy (na dłuższą metę) ma to sens? W ten sposób spłacasz kredyt komuś innemu...
Trzeba trochę odwagi i tyle, ja dług zwlekałem i wynajmowałem, ale teraz wiem ze mogłem wczesniej zaczac spłacać i lepiej by to wyszło.
A to racja, ja tez zwlekałam , a juz tak na prawde mogłam kupic mieszkanie, rzy pomocy rodziców na studiach. Do tej pory byłoby spłacone.
Ale skad np. mogłaś wiedzieć gdzie będziesz mieszkać itd.?
Cytuj
Odpowiedź