• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po dobry kredyt konsolidacyjny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2014 9:19
Poszukuję kredytu konsolidacyjnego. Tak się złożyło, że posiadam 3 kredyty, każdy w innym banku. Przez odsetki płace wysokie raty. Czy ktoś mógłby mi coś polecić?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.5.2014 9:34
To zależy jakie masz kredyty, czy masz jakieś wpisy w biku, stałe dochody. Ja miałem czystą sytuacje, po prostu chciałem znaleźć lepszy kredyt, żeby mniej płacić, poszukałem ofert i znalazłem. W moim przypadku pko bp, miało najlepszy. Ale to zależy od tego co indywidualnie Ci zaproponują.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2014 12:31
Mam stałe dochody, jestem w stanie spłacać te obecne kredyty, ale jestem świadomy tego, ze przepłacam. Nie mam nic w biku. To są wszystko kredyty gotówkowe. Do spłacenia zostało mi łącznie jakieś 30tys.zł.
Cytuj
Jacek Kasperczyk

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 19 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2014 14:50
Kredyt konsolidacyjny nie zawsze jest tańszy od posiadanych zobowiązań. Z reguły "konsola" jest zaciągana na dłuższy okres co powoduje, że klient płaci dłużej odsetki (czyt. ponosi wyższe koszty kredytowe). Warto zatem wszystko dokładnie policzyć.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2014 15:17
Na pewno. Ostatni kredyt brałem 3 miesiące temu, a mam go spłacać 4 lata, wiec chyba i tak warto czegoś poszukać.
Cytuj
Mikołaj FidzińskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 23 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2014 16:21
Od siebie dodam, że i tak dobrze jeśli ktoś zdaje sobie sprawę z takiej usługi jak kredyt konsolidacyjny. W ciekawym badaniu dla Fundacji Kronenberga („Stan wiedzy finansowej Polaków” raport Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, Dom Badawczy Maison, wrzesień 2009) okazało się, że połowa ludzi prawdopodobnie nic nie wie o kredytach konsolidacyjnych (odpowiedź "nie wiem" na prośbę o ustosunkowanie się czy prawdą jest iż kredyty konsolidacyjne udzielane są wyłącznie firmom", a co szósta uważa, że to usługa tylko dla firm.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:45
Bo sporo osób jest niedoinformowanych. Bo gdzie niby mają ta wiedze uzyskać? kto teraz pójdzie do banku i zapyta sie :" Przepraszam co to jest kredyt konsolidacyjny" pewnie większość osób pracujących w takim banku dziwnie spojrzałaby na taka osobę.Ludziom jest głupio się pytać więc żyją w niewiedzy.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 8:09
Przez to, że ludzie boją się pytać później spłacają ogromne kredyty. Moim zdaniem banki oprócz inwestowania w reklamy zwykłych pożyczek i kredytów powinni też zacząć mówić o kredytach konsolidacyjnych. Wielu ludziom żyłoby się łatwiej gdyby mogli wziąć taki kredyt. Ja słyszałam, że Nordea Bank ma kredyt konsolidacyjny na dobrych warunkach
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:09
KolczatKa napisał
Bo sporo osób jest niedoinformowanych. Bo gdzie niby mają ta wiedze uzyskać? kto teraz pójdzie do banku i zapyta sie :" Przepraszam co to jest kredyt konsolidacyjny" pewnie większość osób pracujących w takim banku dziwnie spojrzałaby na taka osobę.Ludziom jest głupio się pytać więc żyją w niewiedzy.
Jeżeli nie chcą Państwo kontaktować sie z doradcami w oddziałach, zapraszam do kontaktowania się poprzez infolinie. Banki chętnie udzielają informacji o produktach, zachęcają klientów do swoich usług i produktów. Wiec warto pytać. :)
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:47
Doradcy w oddziałach nie gryzą:) Zawsze z chęcią udzielają porad. U mnie w banku od progu Panie pytają w czym mogą pomóc:)Ludzie nie powinni wstydzić się pytać, w końcu to leży w ich interesie by wiedzieć co to kredyt konsolidacyjny:) Faktem jest jednak to że w tv mogliby więcej mówić o tego typu kredytach.
Cytuj
Odpowiedź