• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt konsolidacyjny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 16:54
Mam pewien problem, otóż w wyniku pewnego zawikłania dziwnych sytuacji moje zadłużenie w tej chwili wynosi około 40 tysięcy złotych. Niestety mam do spłacenia trzy karty kredytowe, oraz kredyt na samochód. Chciałabym to wszystko jakoś ze sobą połączyć i wepchnąć w jeden kredyt.Gdzie polecacie mi wziąć kredyt konsolidacyjny? Jaki bank mam wybrać?
Cytuj
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 21:35
Jak dobrze kojarzę to chyba PKO ma ciekawą propozycje odnośnie kredytu konsolidacyjnego. Ja nie korzystałam nigdy z takiej oferty. A może mogłabyś taki kredyt wziąć w banku w którym do spłacenia masz te karty i ten kredyt na samochód.Wydaje mi sie że takie banki bardziej ida na rękę.
Cytuj
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 20:15
Właśnie kredyt konsolidacyjny jest jedynym rozwiązaniem w twoim przypadku .Z tego co słyszałam to PKO ma ciekawą ofertę .Ale przecież możesz też popytać po innych bankach być może znajdziesz jeszcze bardziej atrakcyjne rozwiązanie twojego problemu .
Cytuj
malikowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:29
Spróbuj może w Idea Expert się dowiedzieć co w twojej sytuacji będzie najkorzystniejsze, mają tam doświadczonych doradców i szeroki wachlarz ofert. Sama kiedyś z ich usług korzystałam i jestem bardzo zadowolona. A jak nie to może popytaj w kilku bankach i zobacz gdzie będzie najkorzystniej wziać taka oferte.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 6:27
Zrób tak jak radzą koledzy. Przejdź się po bakach i zobacz, który ma najlepszą ofertę. Byłem kiedyś w podobnej sytuacji, tylko mój dług był trochę mniejszy. Postarałem się o kredyt konsolidacyjny w PKO i jakoś udało mi się spłacić zadłużenie. Kart kredytowych już nie używam.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 16:20
Ja słyszałam, że najlepszy kredyt konsolidacyjny jest w Alior Banku i mBanku ale czy to prawda, nie wiem. Nigdy nie byłam w podobnej sytuacji. Raczej nie masz wyjścia, musisz przejść się po bankach i sprawdzić oferty. W internecie masz też kilka ciekawych stron na których można porównać kredyty konsolidacyjne.
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:19
A nie wygodniej by Ci było jakbyś poszła do banku w którym asz te wszystkie zadłużenia i poprosiła żeby zrobili z tego kredyt konsolidacyjny? Przecież taki bank najszybciej pójdzie Ci na rekę i chyba najrozsądniej rozwiąże to całą sytuacje , ewentualnie tak jak mówią przejść się po bankach i popytać.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 9:17
Nasza porównywarka wskazuje obecnie na dwie najlepsze oferty: Kredyt konsolidacyjny "Pożyczka Zabezpieczona" w Meritum Bank oraz Kredyt konsolidacyjny Nordea. http://www.comperia.pl/kredyty_konsolidacyjne
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 19:12
W Nordea banku kredyt konsolidacyjny jest na naprawdę dobrych warunkach. Moja siostra wpadła jakiś czas temu w długi i właśnie w tym banku wzięła kredyt. Teraz spłaca zadłużenie w przyzwoitych ratach. Możesz też zapytać o pomoc w spłacie długu w swoim banku. Powinni Ci pomóc bo na pewno zależy im na odzyskaniu pieniędzy w polubowny sposób:)
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 19:02
Z tego co czytałem to Idea Expert ma ciekawą ofertę kredytu konsolidacyjnego .Podejmują bardzo szybka decyzje o kredycie i nie wymagają ubezpieczenia .Przejrzyj ofertę tego banku być może bezie dla Ciebie odpowiednia .Albo poczytaj jeszcze na internecie może znajdziesz ciekawsze propozycje .
Cytuj
Odpowiedź