• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt konsolidacyjny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:17
Z tego co znajomi mówili to w ich przypadku dostali taki kredyt ale pod zastaw domu .Inne długi w bankach zostały spłacone a kredyt został tak rozłożony że raty mogli spokojnie spłacać .Gdyby nie podjęli takiej decyzji to nigdy by nie poradzili sobie ze spłatą wszystkich długów .
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 6:43
Nie miałam pojęcia, że kredyt konsolidacyjny jest zabezpieczany hipoteką! Myślałam, że czysty BIK wystarczy. W ogóle nie wiem jak można brać kilka kredytów, przecież to oczywiste, że w końcu pojawią się problemu ze spłacaniem Sama mam kredyt za który płacę 300 złotych miesięcznie i nie raz jest mi ciężko.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:37
Mnie zastanawia jakie jest oprocentowanie takiego kredytu konsolidacyjnego. Wie ktoś może? Wątpię by bank spłacił nasze długi i nie miał z tego żadnych korzyści. Ja mam dwa kredyty i chciałem je połączyć w jeden ale cały czas się waham. Nie chciałbym na tym gorzej wyjść niż jest teraz.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 9:09
Zaciągając kredyt konsolidacyjny pod zabezpieczenie hipoteczne mamy szanse otrzymać dużo wyższą kwotę i na dużo lepszych warunkach. Konsolidowanie kredytów z rożnych banków nie stanowi żadnego problemu, banki pomagają załatwiać wszystkie formalności. Jednocześnie możemy spłacić różne kredyty: mieszkaniowe, samochodowy, gotówkowy, karty kredytowe i inne należności. Jest to z pewnością duża oszczędność czasu i pieniędzy.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 11:48
Tak to jest dobre rozwiązanie .Mój brat tak właśnie zrobił ,posiadał kredyty w rożnych bankach ,z czasem po prostu nie radził sobie .Wziął kredyt konsolidacyjny pod hipotekę w jednym banku , obecnie jest bardzo zadowolony .Kredyt uzyskał na dogodnych warunkach z niższymi ratami na dłuższy okres czasu ,to daje mu lepszą płynność finansowa i regularne spłaty .
Cytuj
Beata66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 11:12
Taki kredyt konsolidacyjny ratuje nas , przy dużej ilości kredytów rozsianych po bakach to jet najlepsze rozwiązanie.Zbity w jeden z dogodnymi warunkami ,raty rozłożone tak aby mieć możliwość płynnej spłaty , na dłuższy okres czasu .Teraz coraz więcej osób z takiego kredytu korzysta.A orjetujecie się może czy odsetki są większe niż przy tradycyjnym kredycie ?
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:10
nicola napisał
W Nordea banku kredyt konsolidacyjny jest na naprawdę dobrych warunkach. Moja siostra wpadła jakiś czas temu w długi i właśnie w tym banku wzięła kredyt. Teraz spłaca zadłużenie w przyzwoitych ratach. Możesz też zapytać o pomoc w spłacie długu w swoim banku. Powinni Ci pomóc bo na pewno zależy im na odzyskaniu pieniędzy w polubowny sposób:)


Dokładnie warto najpierw się zapytać o ofertę w Twoim banku. Może się okazać, że jest naprawdę bardzo atrakcyjna więc najpierw udaj się tam, a później dopiero pytaj w innych bankach.
Cytuj
Odpowiedź