• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt studencki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 17:31
Robert Sierant napisał
Radek napisał
Nie wiem czy to takie super, idziesz do1.pracy i ciagnie sie za Tpba ten nieszczesny kredyt...


ale idziesz do pracy mając doświadczenie (staże?), ukończone kursy, może jakąś praktykę...

na starcie dostaniesz lepsze warunki (płaca i nie tylko) niż ktoś kto doskonale opanowal teorię na uczelni...
To uwaza Pan, ze nie trzeba studiowac?
Kredyt studencki biorą osoby, które musza, nie dlatego że chcą. Warunki sa lepsze niz zwyklego kredytu, ale zawsze to zobowiązanie.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 9:06
Właśnie niekoniecznie biorą CI co muszą ^^
Na moje oko większość biorących kredyty studenckie to nie osoby w trudnej sytuacji finansowej ( często tacy nie dostaną kredytu ponieważ nie mają w rodzinie gwarantów a jest to wymagane ) tylko właśnie ludzie sprytni.
Biorą kredyt nisko oprocentowany aby odłożyć sobie na lokatę. Albo właśnie zainwestować w lepsze kursy, wykształcenie.
Jak jest taka możliwość to warto jest skorzystać.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 9:24
uważam, że warto studiować (czy ja gdzieś napisałem, że nie?), sam studiowałem i pracowałem w czasie studiów (na ile mogłem), z pewnością taki kredyt by mi się przydał, aby jeszcze bardziej zainwestować w siebie

a nawet jeżeli ktoś woli bazować na tym czego się nauczy w czasie studiów to można kredyt wziąć, włożyć na lokatę i chociaż czerpać korzyść z odsetek (są wyższe niż koszt kredytu)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
MonikaZiel

Niezarejestrowani

17.4.2015 10:20
Wszystkich którzy mieli styczność z kredytem studenckim proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety!
http://www.ankietaplus.pl/s/63520RRP
Z góry dziękuję !
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 10:42
Rzeczywiście sprytne, z tą wpłatę kredytu na lokatę. Ale jak to zrobić? Przecież kredyt dostaje się co miesiąc po 600 złotych. A z tego, co wiem, to wpłata na lokatę jest jednorazowa, czy tak? To co miesiąc zakładać inną lokatę na kolejne 600 złotych?
W ogóle taki kredyt to rozwiązanie dla wybranych, jak większość takich rzeczy w naszym kraju. Nie dostaną go ci najbardziej potrzebujący, tylko ci, których na to stać.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 11:55
vasyl napisał
Rzeczywiście sprytne, z tą wpłatę kredytu na lokatę. Ale jak to zrobić? Przecież kredyt dostaje się co miesiąc po 600 złotych. A z tego, co wiem, to wpłata na lokatę jest jednorazowa, czy tak? To co miesiąc zakładać inną lokatę na kolejne 600 złotych?
W ogóle taki kredyt to rozwiązanie dla wybranych, jak większość takich rzeczy w naszym kraju. Nie dostaną go ci najbardziej potrzebujący, tylko ci, których na to stać.

Nie tyle na lokatę co na konto oszczędnościowe, a następnie kilkumiesięczne transze na lokatę.
Kredyt studencki dostają Ci których dochód nie przekroczy konkretnego pułapu (nie pamiętam dokładnie ile, ale z pewnością nie są to chore progi jak w różnego typu stypendiach socjalnych, które są według mnie przeznaczone głównie dla pracujących na czarno "bez dochodu"), złożą wszystkie papiery na czas i będą mieć żyrantów.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Odpowiedź