• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt studencki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:57
NO niby taki kredyt jest fajny ale weź potem zaczynaj życie od spłaty kredytu. Studia się skończą i zamiast zacząć normalne życie i w koncu zarabianie na siebie to mamy na głowie spłate takiego kredytu. Jak bym się w coś takiego nie chciał pakować ze względu na to że później trzeba wszystko spłacać.
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:06
Ja bym się nie pakowała w kredyt studencki. SzymonR ma rację. Nie ma sensu zaczynać życia od spłaty kredytu. Co zrobisz jeśli nie znajdziesz dobrej pracy po studiach? Będziesz się tylko stresował wiszącym nad tobą kredytem. Dla mnie to bezsens. Jeśli potrzebujesz pieniędzy to może poproś rodziców o pożyczkę?
Cytuj
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:21
O właśnie pomyśl o tym żeby poprosić rodziców o pożyczkę. Im będziesz mógł spłacić w ratach a tak zaczniesz wszystko od kredytu i długu. I nie bedziesz szukać wymarzonej pracy tylko byle jakiej i byle by była bo bedziesz chciał jak najszybciej spłacić swoje zadłużenie.
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 10:32
A jak ktoś chce studiować a nie ma wystarczających pieniędzy to przecież taki kredyt go ratuje .Moja znajoma też brała kredyt studencki ,dawno skończyła studia dzięki nim ma pracę w której dobrze zarabia i stać ją na spłatę kredytu studenckiego .Do tej pory mówi że gdyby nie ten kredyt to nie miałby wykształcenia.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:41
Właśnie problem jest w tym, ze ludzie czasem nie maja wyjścia i biorą takie kredyty. Nie każdy może liczyć na pomoc rodziców, miałem kilku znajomych na studiach, którzy korzystali z tej opcji, co prawda za chwile będą spłacać te należności, ale przynajmniej mieli na bieżące wydatki w czasie studiów.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 11:24
Józio napisał
Kurcze nawet nie wiedziałem ze jest coś takiego jak kredyt studencki i pewnie wiele innych osób też nie wie. To by w taki sposób pomogło mi an studiach. Nie musiałby sie wtedy tak zapożyczać. Ciekawy jestem od jak dawna możliwość takiego kredytu jest. Musze o tym powiedzieć młodszym znajomym.


No bo w Polsce te kredyty są mało popularne. W stanach sporo ludzi bierze kredyty na to aby się uczyć ale dlatego, że za studia trzeba płacić. U nas dzienne są darmowe więc sporo osób z tego korzysta.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.8.2014 12:50
A ja mam takie pytanko, kto się w ogóle wlicza na dochód rodziny ? Mieszkam z mamą, tatą, siostrą ( uczącą się) i z siostrą, która już pracuję. Wiec czy siostrę uczącą się mam liczyć do dochodu ?
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:24
Gość napisał
A ja mam takie pytanko, kto się w ogóle wlicza na dochód rodziny ? Mieszkam z mamą, tatą, siostrą ( uczącą się) i z siostrą, która już pracuję. Wiec czy siostrę uczącą się mam liczyć do dochodu ?
Wlicz osoby, ktore sa na utrzymaniu rodzicow, siostra uczaca sie jest.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:54
Chyba najlepiej iść do dziekanatu te miłe panie wszystkich informacji ci udzielą. Bo nie wiem czy to prawd ale każda szkoła ma inne wymagania więc lepiej je sprawdzić u źródła i mieć pewność.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.9.2014 11:21
Ale po co do dziekanatu ? To nie Uczelnia udziela kredytu tylko BANK ;P A teraz inne pytanie ;) Jeżeli jestem na stażu z Urzędu Pracy to z wnioskiem o moich dochodach tam się właśnie udaję do Urzędu Pracy a nie do zakładu w którym pracuję. Tak ? Bo jak się bierze zwolnienie lekarskie to jest ono wypisywane na UP a nie na zakład.
Cytuj
Odpowiedź