• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Z jakiego teleofnu korzystacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:59
Ja aktualnie mam LG Swift L3 mam go od roku i jestem zadowolona dla mnie aż takiego znaczenia nie ma model telefonu ja raczej zwracam uwagę na funkcjonalność. Postawiłam na telefon z wfi w dogodnej dla mnie cenie. Zależało mi na tym żeby bateria wytrzymywała, żeby miał aparat i wfi i kupiłam telefon na który mnie stać
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:22
Ja mam iphona i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy zmienię jeszcze kiedyś na inny telefon chyba że na taki z windowsem ale poki co nie zamierzam zmieniać telefonu. Android dla mnie jest pomyłką i źle mi się z niego korzysta.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.11.2014 15:45
LG L70- odradzam
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:49
moneymaker napisał
Niezmiennie Iphone. W tej chwili mam 4, a moja żona już cieszy się 5s. Też planuję w najbliższym czasie kupić jakiś nowy model. Może poczekam na 6. W każdym razie warto kupić Apple jakosć jest nieporównywalna.
Gdyby nie to, ze za iphone6 trzeba dac ze 3000 zł to tez bym chciala :)
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 15:03
Gość napisał
moneymaker napisał
Niezmiennie Iphone. W tej chwili mam 4, a moja żona już cieszy się 5s. Też planuję w najbliższym czasie kupić jakiś nowy model. Może poczekam na 6. W każdym razie warto kupić Apple jakosć jest nieporównywalna.
Gdyby nie to, ze za iphone6 trzeba dac ze 3000 zł to tez bym chciala :)


No cena jest powalająca. Ale ja chyba na 6 bym się nie zdecydowała, nie zachwyca mnie. Poczekam chyba na kolejne zobaczymy w którą Apple pójdzie stronę bo te nowe modele są dla mnie za duże.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

12.12.2014 14:20
Jeżeli poszukują Państwo telefonu to przedstawiam kilka rad: czym sie kierować przy wyborze. Tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

12.12.2014 15:41
Wybierając telefon zwykle bierzemy to co proponuje nam operator w pakiecie z abonamentem. Nie często kupuje się sam telefon, to za droga zabawa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.12.2014 15:43
Mam nokie lumnie i jestem zadowolony, nie instaluje aplikacji, bo faktycznie trudno cokolwiek znaleźć, ale to ma zalety, bo telefon sie nie zaśmieca.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:19
Ja mam xperie x8, internet śmiga, ma nawigacje. jest dobry, szczególnie jesli ktoś, tak jak ja przebywa często poza domem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:45
Ja mam Motorola Moto E, działa na Androidzie, Pamięć RAM 1 GB, pamięć wbudowana 4 GB, ekran 4,3”, rozdzielczość 540 x 960 px. Wart jakieś 500 zł, ale rozglądam sie za czymś lepszym.
Cytuj
Odpowiedź