• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Z jakiego teleofnu korzystacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:36
Z jakiego model telefonu aktualnie korzystacie? Czy jesteście z niego zadowoleni?
A może marzycie o innym, albo model telefonu wcale nie ma dla Was znaczenia?
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:29
Niezmiennie Iphone. W tej chwili mam 4, a moja żona już cieszy się 5s. Też planuję w najbliższym czasie kupić jakiś nowy model. Może poczekam na 6. W każdym razie warto kupić Apple jakosć jest nieporównywalna.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:41
Telefon ma ogromne znaczenie ja mam Iphona 5C i nigdy w życiu bym go nie zamieniła na żaden absolutnie żaden inny. Koleżanka namawiała mnie na takiego dużego białego samsunga nie pamiętam nazwy ale koniec końców wybrałam właśnie Iphona i nie żałuję. Jedyny minus to cena ale to wszyscy wiedzą
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.9.2014 11:18
Mialem iphona i byl ok. Niestety zmienilem na samsunga a to jest raczej szajsung.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:23
Gość napisał
Mialem iphona i byl ok. Niestety zmienilem na samsunga a to jest raczej szajsung.


A na jakiego samsunga zmieniłeś? Ja też mam Iphona i jestem bardzo zadowolona. Myślałam o tym żeby zmienić właśnie na samsunga może kiedyś ale obawiam się że przeżyję szok.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:34
Samsung Galaxy Ace 3 mam. Tzn. zasadniczo dobry, tylko baterię ma słabiuteńką. Aktywnego korzystania to wytrzymałaby może ze 2-3 godziny.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:47
HTC One bardzo dobrze sie spisuje :) miałam już bardzo dużo róznych marek i HTC pomimo że azjatycki najlepszy jakościowo i pod względem technicznym :) nexusy podobno sa też fajne ale drogie
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:50
Model nie ma dla mnie znaczenia o ile to nie jest blackberry jeśli ma funkcje dla mnie przydatne oraz sprawdza się to może być cokolwiek. Ja wceśniej używałem nokii a teraz zacząłem samsunga i jestem równie zadowolony.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:34
mam motorole i nie narzekam, moze troche jej sie głośnik popsuł i nie słychać już tak dobrze ale jest ok i ma podstawowe funkcje - nie mam jakiegos takiego parcia ze musze mieć najnowszy model na rynku bo mi to po prostu nie jest potrzebne :)
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:11
htc i jestem zadowolony - nie drogi, łatwy w obsłudze i nie jest tak wolny jak szajsung :) samsung to był najgorszy telefon jaki miałem juz nawet alcatel jest lepszy od tamtego gniota ;)
Cytuj
Odpowiedź