• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Z jakiego teleofnu korzystacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:37
chciałabym kupić teraz iphona ale jak sprawdzałam ceny to za szóstke trzeba zapłacić jakies 4700 zł masakra jakaś ! tak do 3 kół to bym jeszcze dała ale nie tyle, chyba taniej wyjdzie zamówić za granicą i tu sprowadzić albo poprosić żeby ktoś przywiozł jak bedzie z uk wracać
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:41
Dla mnie grunt że dzwoni, wysyła esemesy oraz odbiera pocztę, cała reszta nie ma znaczenia. O nie jest jeszcze jedna rzecz. Dobry aparat fotograficzny i bezproblemowe połączenie z komputerem żeby zdjęcia zgrać.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:13
ace 3 to rzeczywiscie tragedia mi po miesiacu trzymał jeden dzień przy dzwonieniu i sprawdzaniu maila - okazało sie ze ta seria ma wadliwe baterie, ktore sie szybko grzeją i bateria sie cała wygieła :/
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:43
A ja mam Iphona i jestem bardzo zadowolona. Nie zmieniłabym na inny telefon. No chyba, że na inny model to może. Marzy mi sie jeszcze blackberry. Kto wie? Może kiedyś? Ma ktoś? Polecacie?
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:33
koralka22 napisał
chciałabym kupić teraz iphona ale jak sprawdzałam ceny to za szóstke trzeba zapłacić jakies 4700 zł masakra jakaś ! tak do 3 kół to bym jeszcze dała ale nie tyle, chyba taniej wyjdzie zamówić za granicą i tu sprowadzić albo poprosić żeby ktoś przywiozł jak bedzie z uk wracać

Za jakość się niestety płaci ale taki sposób żeby go sprowadzić to dobry plan. jeżeli masz kogoś kto Ci go przywiezie to czemu nie sama bym tak chętnie sprowadziła. Za granicą iphony są dużo tańsze.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:32
o matko telefon za 4700 nie wiem, ale nie dałabym chyba tyle ;) tak do 600 zł to u mnie max zawsze, wiadomo z abonamentem zawsze dostaje telefony i je spłacam ale sama z siebie bym tak nie kupiła ;)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:36
Gigant napisał
htc i jestem zadowolony - nie drogi, łatwy w obsłudze i nie jest tak wolny jak szajsung :) samsung to był najgorszy telefon jaki miałem juz nawet alcatel jest lepszy od tamtego gniota ;)


Ale ja zauważyłam że są mega różne opinie. Jedni bardzo sobie chwalą samsungi i mówią że za nic w świecie by nie zmienili a inni tak narzekają że właśnie nigdy już go nie kupią jestem ciekawa z czego to wynika.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 14:40
krakers napisał
Gigant napisał
htc i jestem zadowolony - nie drogi, łatwy w obsłudze i nie jest tak wolny jak szajsung :) samsung to był najgorszy telefon jaki miałem juz nawet alcatel jest lepszy od tamtego gniota ;)


Ale ja zauważyłam że są mega różne opinie. Jedni bardzo sobie chwalą samsungi i mówią że za nic w świecie by nie zmienili a inni tak narzekają że właśnie nigdy już go nie kupią jestem ciekawa z czego to wynika.
Z pewnością wiele zależy od modeli. Nie bez wpływu jest tez model jaki wcześniej posiadaliśmy. Panuje np. obiegowa opinia, ze osoby, które wcześniej nie posiadały smartofnu będą zadowolone z nokii lumni, natomiast te które posiadały już mniej. Wynika to właśnie z prostej przyczyny, ze działa ona na windowsie, a nie na ios, czy android jak większość smartfonów i stad różnice w obsłudze.
Wypowiedź została zmieniona przez: Arkadiusz Wojciechowski 6.10.2014 15:27
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:13
Arkadiusz Wojciechowski napisał
krakers napisał
Gigant napisał
htc i jestem zadowolony - nie drogi, łatwy w obsłudze i nie jest tak wolny jak szajsung :) samsung to był najgorszy telefon jaki miałem juz nawet alcatel jest lepszy od tamtego gniota ;)


Ale ja zauważyłam że są mega różne opinie. Jedni bardzo sobie chwalą samsungi i mówią że za nic w świecie by nie zmienili a inni tak narzekają że właśnie nigdy już go nie kupią jestem ciekawa z czego to wynika.
Z pewnością wiele zależy od modeli. Nie bez wpływu jest tez model jaki wcześniej posiadaliśmy. Panuje np. obiegowa opinia, ze osoby, które wcześniej nie posiadały smartofnu będą zadowolone z nokii lumni, natomiast te które posiadały już mniej. Wynika to właśnie z prostej przyczyny, ze działa ona na windowsie, a nie na ios, czy android jak większość smartfonów i stad różnice w obsłudze.


Mi też się wydaje że te rozbieżności są raz że z różnych oczekiwań ludzi a dwa z różnych modeli, poza tym jeżeli ktoś teraz ma iphona i przesiądzie się na telefon z andoroidem no to na bank będzie niezadowolony no nie oszukujmy się.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 12:08
moneymaker napisał
Arkadiusz Wojciechowski napisał
krakers napisał


Ale ja zauważyłam że są mega różne opinie. Jedni bardzo sobie chwalą samsungi i mówią że za nic w świecie by nie zmienili a inni tak narzekają że właśnie nigdy już go nie kupią jestem ciekawa z czego to wynika.
Z pewnością wiele zależy od modeli. Nie bez wpływu jest tez model jaki wcześniej posiadaliśmy. Panuje np. obiegowa opinia, ze osoby, które wcześniej nie posiadały smartofnu będą zadowolone z nokii lumni, natomiast te które posiadały już mniej. Wynika to właśnie z prostej przyczyny, ze działa ona na windowsie, a nie na ios, czy android jak większość smartfonów i stad różnice w obsłudze.


Mi też się wydaje że te rozbieżności są raz że z różnych oczekiwań ludzi a dwa z różnych modeli, poza tym jeżeli ktoś teraz ma iphona i przesiądzie się na telefon z andoroidem no to na bank będzie niezadowolony no nie oszukujmy się.


No tak to na pewno, to tak jakby z wypasionego auta przesiąść się do traktora. przynajmniej w moim odczuciu. Mi też android nie odpowiada za duży tam śmietnik jest no i nie jest tak płynny jak właśnie app store
Cytuj
Odpowiedź