• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon dla 8 latka?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:41
Ja tam nie miałem komórki w dzieciństie i jakoś dało przeżyć ale wiadomo czasy się zmieniają. Nie kupuj czegoś bajernckiego bo to tylko do szanu przed znajomymi bedzie służyć. Dokładnie to co Czarek powiedział. JEdnak rzeczywiscie istotna kwestia to mozliwość nadzoru rodzicielskiego nad tresciami do których bedzie miało dostęp w przypadku jesli zdecydujemy sie na smartphone.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:41
podobnie jak bedlam twierdze że telefon ma byc do dzwonienia a nie do szpanowania. kup coś prostego - może używanego bo przeciez mogą mu ukraść albo zepsuć koledzy.
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:24
chetnie sprzedam statą nokie albo motorole - niestety nie smartfony ale fajnie wyglądają i nadają się dla takiego malucha - po co takiemu zresztą internet?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 9:59
hoho, zdziwł bys sie jak dzieci śmigają po internecie, synek mojej siostry ma 6 lat i jak widze jak komputer nie ma przed nim tajemnic to nie mgoe wyjsc z podziwu. Dlatego myślę, że 13latkowi oczu nokia 3310 nie zamydlisz:).
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:43
hehe za nokie to moj brat by sie obraził hehe niestety dzieci sa teraz bardzo sprytne jeśli chodzi o technike więc nie ma co im utrudniać dostepu do tego - trzeba oczywiście nadzorować :)
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:14
Dziecko nawet nie wie jak jest szczęśliwe nie posiadając telefonu przy sobie. Niestety teraz dzieci prowadza się wszędzie na smyczy. Jak nie osobiście to telefonicznie. Rodzice też muszą nauczyć się korzystać z tego wynalazku nie tylko dzieci.
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:39
A ja tam nie kupiłbym mojej córce telefon jak by miała 8 lat. Takie dziecko pewnie chciało by bóg wie jaki telefon a nie potrzebuje go jeszcze. Na to bedzie jeszcze czasu.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:14
jeremii na pewno nie ma sensu kupowac superowego telefonu ale jakiś podstawowy i to tylko w przypadku gdyby np chodził na zajecia dodatkowe i musiałbym po niego jeździć :)
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:59
Tak mowicie, ze sie rozpieszcza dzieci itd. ale pewnie sami jak byliscie w szkole to kazdy chcial miec najlepszy zegarek, rower itd. czasy sie zmieniają, to teraz najlepiej miec smartfon na wypasie.
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:31
Radek napisał
Tak mowicie, ze sie rozpieszcza dzieci itd. ale pewnie sami jak byliscie w szkole to kazdy chcial miec najlepszy zegarek, rower itd. czasy sie zmieniają, to teraz najlepiej miec smartfon na wypasie.


No wiadomo, że każdy chce mieć wszystko co najlepsze ale jak byłeś mały to rodzice pewnie też wszystkiego ci nie kupowali bo chciałes. Trzeba znaleźć złoty środek. Ja uważam że nie ma co kupować iphona takiego maluchowi tylko niech już będzie smartfon ale taki za 300zł a nie za 1200zł albo i więcej
Cytuj
Odpowiedź