• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon dla 8 latka?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:27
mój kuzyn ma 10 lat i ma komórke bo czesto chodzi do kolegi i wieczorem po prostu dzwoni do rodziców, żeby po niego przyszli to dość fajny sposób :) no i jak masz tracking to wiesz gdzie jest dziecko bez wydzwaniania :-)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:30
mutual napisał
mój kuzyn ma 10 lat i ma komórke bo czesto chodzi do kolegi i wieczorem po prostu dzwoni do rodziców, żeby po niego przyszli to dość fajny sposób :) no i jak masz tracking to wiesz gdzie jest dziecko bez wydzwaniania :-)


No ale to 10latek a nie 6-latek. Jeżeli używa komórki własnie w takim celu no to super, bo przynajmniej rodzic ma jakąś kontrolę nad dzieckiem. Zawsze jeszcze można wykupić sobie opcje śledzenia dziecka.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:14
Musimy się z tym niestety albo stety pogodzić, że dzieci teraz bardzo szybko dorastają. Mnie zawsze zadziwiają takie małe szkraby, które cenami produktów sypią jak z rękawa bo same robią zakupy już:)
Cytuj
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:49
Myślę że jeżeli ma to być prosty telefon to zwykła nokia w zupełności mu starczy. Bo rzeczywiście dotykowy telefon możne zaraz ulec zniszczeniu po za tym po co 8 latkowi coś więcej. Telefon dla takiego dziecka to jest tylko po to żeby mieć z nim kontakt zawsze i wszędzie więc zwyczajna nokia dla takiego dziecka starczy taki telefon można kupić do 100zł max
Cytuj
luki

Niezarejestrowani

4.9.2015 13:14
Syn brata ma 8 lat i powiem szczerze że z elektroniką radzi sobie bardzo dobrze. Ustawianie telewizora wyszukiwanie kanałów, instalowanie różnych cudów na komputerze nie tylko gier, ustawianie telefonów i to nawet takich których wcześniej nie widział na oczy. Ma po prostu dar do tego i stara nokia by ho ograniczała. Weźmy pod uwagę że na smartfonach można zainstalować wiele ciekawych programów do nauki wiec poza kontaktem z rodzicami dziecko ma możliwość rozwijania sie i nauki np języków. Wszystko zależy od rodziców i dziecka jak tel będzie wykorzystywany. Osobiście jestem za tym żeby dziecko miało tel i uczyło sie z niego korzystać i dbać
Cytuj
Melior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2015 13:33
Ja jako telefon dla młodego człowieka mogę na pewno polecić samsunga Delphi. Nie jest to smartfon, ale bardzo zaawansowany technicznie telefon, można wiec instalować tam aplikacje, można otwierać pdfy, ale nie ma żadnego z tych głównych systemów operacyjnych, nie kosztuje też bardzo dużo i uważam, że dla dzieciaka będzie w sam raz. Ma on zarówno dotykowy ekran, jak i wysuwaną klawiaturę qwerty.
Do tego wygląda nowocześnie, więc z pewnością inne dzieci nie będą się z naszego wyśmiewać. To chyba też ważne?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.9.2015 14:22
z elektroniką bdb radzą sobie nawet 3-latki

telefon dla dziecka taki, aby nie było wielkiej straty jak zniszczy lub zgubi
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kwant

Niezarejestrowani

7.9.2015 11:54
Dziecko obsłuży lepiej nie jeden sprzęt niż my, pytanie więc, ile jesteś w stanie zapłacić :D
Cytuj
Kozik

Niezarejestrowani

8.9.2015 10:16
Kwant napisał
Dziecko obsłuży lepiej nie jeden sprzęt niż my, pytanie więc, ile jesteś w stanie zapłacić :D
A t racja, bo maluchy to chciałyby miec najlepsze sprzęty, obsługi naucza sie w kwadrans.
Cytuj
Sebek

Niezarejestrowani

8.9.2015 11:14
A potem się dziwią, że każdy pierwszoklasista ma tablet. Najzwyklejszą nokie 3310 i niech idzie dumny do szkoły.
Cytuj
Odpowiedź