• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon dla 8 latka?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2015 11:24
Sebek napisał
A potem się dziwią, że każdy pierwszoklasista ma tablet. Najzwyklejszą nokie 3310 i niech idzie dumny do szkoły.

Jak ja 10 lat temu poszedłem do szkoły ze starą nokią-cegłą, to jeszcze długo się ze mnie śmieli. A taki byłem dumny, jak ją dostałem na własność, mój pierwszy telefon!
Po tej akcji już taki dumny nie byłem, bo wszyscy mieli takie małe telefony, właśnie te nokie 3310, a u mnie ta cegła.
Teraz też warto chyba kupić coś nowszego, może z dotykowym wyświetlaczem. Nie mówię, żeby od razu smartfona za 1500 złotych, ale i tańsze się znajdą. Chyba nie chcecie, żeby wasze dzieci wyśmiewano?
Cytuj
Grażka

Niezarejestrowani

9.9.2015 10:34
Zwłaszcza, ze telefony nie są bardzo drogie. Można np. dziecku wziac cos w mixie, ja tak zrobiłam. I ono będzie zadowolone i wy.
Cytuj
Zoe

Niezarejestrowani

11.9.2015 10:00
A to racja, w mixie mozna wziac, jak przekroczy to nie bedzie i tyle:)
Cytuj
Rumcajs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 7:43
To teraz nawet 8-latki mają telefony?
Tego nawet nie wiedziałem, sporo się pozmieniało jednak przez te kilka lat, gdy sam chodziłem do podstawówki.
U nas już co prawda niektórzy mieli telefony, jednak była to dopiero 4-6 klasa podstawówki. No i nawet jak ktoś miał, to raczej nie nosił tego do szkoły.
Czyżby już znieśli tę ustawę Giertycha, która zakazywała używania telefonów w szkołach?
Cytuj
AnnaM

Niezarejestrowani

14.9.2015 13:04
Rumcajs napisał
To teraz nawet 8-latki mają telefony?
Tego nawet nie wiedziałem, sporo się pozmieniało jednak przez te kilka lat, gdy sam chodziłem do podstawówki.
U nas już co prawda niektórzy mieli telefony, jednak była to dopiero 4-6 klasa podstawówki. No i nawet jak ktoś miał, to raczej nie nosił tego do szkoły.
Czyżby już znieśli tę ustawę Giertycha, która zakazywała używania telefonów w szkołach?
A byla taka? Ja sobie nie wyobrażam, żeby mój kilkuletni syn nie miał telefonu, dzwonie do niego np. jeśli odbieram go trochę później ze szkoły. Jest ciągly kontakt, ciągła kontrola.
Cytuj
Odpowiedź