• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon dla 8 latka?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:41
Rodzice sobie wymyślili że brat powinnien mieć swój telefon, ale nie chce mu oddawać mojego starego smartfona bo wiem że zaraz go zniszy i zbije - czy możecie polecić coś prostego i niekoniecznie dotykowego dla takiego bajtla?
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:55
to kupcie mu moze uzywaną nokie albo coś takiego bo to telefon ktory naprawde trudno zepsuć :) ja bym poszła do komisu gdzie za 100 zł kupisz juz cos fajnego i nie wymagającego :)
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 19:20
Takiemu maluchowi smartphone jest potrzebny jak dziura w moście. Przyda się żeby pobajerować kolegów i koleżanki w szkole i tyle. Tak naprawdę jakiś starszy model wystarczy żeby się oswoił ze sprzętem i nauczył go obsługiwać dopiero później można pomyśleć nad leprzym urządzeniem
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:25
Wybierając telefon dla dziecka mamy oczywiście ogromny wachlarz możliwości. Wielu rodziców zdecyduje się pewnie na najprostsze modele, inni będą chcieli aby dziecko miało dostęp do wielu nowinek, aplikacji czy tez gier. Wiele zależy tutaj również od zasobności portfela, i budżetu jaki mamy na ten cel. Proszę szczególnie zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i możliwość nadzoru rodzicielskiego. Ponadto istnieją na rynku telefony specjalnie dostosowane właśnie do użytkowania przez młodzież i dzieci.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:29
Niech kupią mu zwykły telefon tylko z możliwością dzwonienia. Nie wiem czy warto mu kupować smartfona właśnie po pierwsze że może go zniszczyć a po drugie że trudno takie dziecko dopilnować gdzie wchodzi jakie aplikacje ściąga i tak dalej.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:28
Zwykły jak najprostszy najlepiej z trzeba podstawowymi grami tak jak było kiedyś i już. Nadal pamiętam swój pierwszy telefon nokię jak grałam w węża to była najlepsza zabawa na świecie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.9.2014 11:20
Moim zdaniem dla 8latka jedyny dobry telefon to taki z czekolady :D
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:29
Gość napisał
Moim zdaniem dla 8latka jedyny dobry telefon to taki z czekolady :D


Ja bym radził taki z odpustu. nie no nie ma co kupować mu telefonu a jak już bardzo chce to najzwyklejszy żeby nikt mu go nie ukradł albo mu krzywdy nie zrobił za to że ma fajny telefon
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:48
nokia stara to jest to ! nic więcej mu nie potrzeba niech idzie do komisu i tam kupi :) albo w markecie :)
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:41
wg mnie to głupota kupować 8 latkowi telefon gdzie on niby chodzi że musisz go mieć na sznurku? ludzie ogarnijcie się bo potem rosną takie świry co tylko przed komputerem siedzą.
Cytuj
Odpowiedź