• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mix,abonament czy karta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:31
Wanana napisał
ja mam na karte bo nie mam stałych dochodów i mogłoby sie zdarzyć że np nie mam jak zapłacić rachunku, to jest dość wygodne i nie sadze ze tylko gimbusy tak mają..


Ale to prawda, mój mąż ma abonament i już wyczekuje z niecierpliwością kiedy skończy go spłacać bo go drażni. Nie wszystkim służą umowy..
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:42
Ja jestem za kartą. Miałam już telefon na abonament i teraz spłacam karę umowną bo rachunki mnie przerosły. Mixa też mam ale powoli się z niego wycofuję, bo doszłam do wniosku, że lepiej kupić sobie telefon w zwykłym sklepie i dokupić kartę. Wychodzi o wiele taniej i przede wszystkim nie przepłacamy, bo nie od dziś wiadomo, ze np. w Plusie za telefon wart 500 zł płaci się często ponad 2000.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:07
zuzannaanna napisał
Ja jestem za kartą. Miałam już telefon na abonament i teraz spłacam karę umowną bo rachunki mnie przerosły. Mixa też mam ale powoli się z niego wycofuję, bo doszłam do wniosku, że lepiej kupić sobie telefon w zwykłym sklepie i dokupić kartę. Wychodzi o wiele taniej i przede wszystkim nie przepłacamy, bo nie od dziś wiadomo, ze np. w Plusie za telefon wart 500 zł płaci się często ponad 2000.


Dokładnie masz rację. Mixy są w ogóle nieopłacalne. Ile płacisz tej kary? z 500zł pewnie u mnie taka kara była za zerwanie umowy swojego czasu i dociągnęłam ją do końca i powiedziałam sobie stop. Teraz korzystam z karty i naprawdę czuję się spokojniejsza.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 20:29
Ja jestem za abonamentem. Trzeba tylko dokładni ugadać warunki umowy z operatorem. Ja bardzo dużą uwagę zwracam na ceny roamingu. Niestety żadna polska sieć nie ma dobrej oferty jeśli chodzi o roaming. Dlatego przed kolejną podrożą mam zamiar kupić międzynarodową kartę SIM Truphone. Nie mam zamiaru przepłacać.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:12
no dobra ale jeszcze jest kwestia taka ze jesli cie nie stac na coś to tego nie masz po prostu, a nie kupuje bo daja telefon a potem pupablada bo nagle sie okazuje ze ktos kaze nam abonament płacić to takie troche nieroztropne
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:16
zgredek napisał
Ja jestem za abonamentem. Trzeba tylko dokładni ugadać warunki umowy z operatorem. Ja bardzo dużą uwagę zwracam na ceny roamingu. Niestety żadna polska sieć nie ma dobrej oferty jeśli chodzi o roaming. Dlatego przed kolejną podrożą mam zamiar kupić międzynarodową kartę
SIM Truphone. Nie mam zamiaru przepłacać.


To prawda ceny za roaming są zaporowe i niestety jak się często wyjeżdża to taka karta o jakiej mówisz jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Bo ani abonament ani karta nie przewidują tańszych rozmów roamingowych.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 14:53
Wanana napisał
no dobra ale jeszcze jest kwestia taka ze jesli cie nie stac na coś to tego nie masz po prostu, a nie kupuje bo daja telefon a potem pupablada bo nagle sie okazuje ze ktos kaze nam abonament płacić to takie troche nieroztropne


No dokładnie. Sporo ludzie decyduje się na abonamenty więc trzeba być świadomym tego, że co miesiąc przez dwa albo trzy czy rok trzeba będzie płacić no niestety. Taki urok abonamentu
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:47
zgredek napisał
Ja jestem za abonamentem. Trzeba tylko dokładni ugadać warunki umowy z operatorem. Ja bardzo dużą uwagę zwracam na ceny roamingu. Niestety żadna polska sieć nie ma dobrej oferty jeśli chodzi o roaming. Dlatego przed kolejną podrożą mam zamiar kupić międzynarodową kartę SIM Truphone. Nie mam zamiaru przepłacać.


Ale miały być jakieś unormowania względem roamingu słyszałam, że miały wejśc jeszcze to nie egzystuje?
Rzeczywiście roaming jest strasznie drogi i jak już się jedzie na dłużej to lepiej zaopatrzyć się w kartę zagranicznej sieci
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:18
zdecydowanie abonament chocby najnizszy ale abonament - karty to przezytek czy doładowania w sklepie, w pewnym wieku to juz nie przystoi
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:06
Z doładowaniami jest tak, ze jednorazowo sie wydaja tańsze, ale jak człowiek musi doładowania 3-4 razy w miesiącu to się okazuje, ze jednak to średni interes.
Cytuj
Odpowiedź