• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mix,abonament czy karta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:40
Ja już miałam i mixa i abonament i kartę. Teraz jestem przy karcie i muszę powiedzieć, że jestem najbardziej zadowolona. Nie mam comiesięcznych rachunków. Nie mam kasy to nie zasilam, mam pieniądze zasilam i właściwie nie jestem "uwiązana" to umowy. A jak to jest z Wami?
Macie mixa abonament czy kartę? Co wolicie?
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:29
Zdecydowanie karta. Też nie lubię być na żadnej umowie, chociaż kiedyś chętnie byłam. Teraz ciesze się, że mam na kartę i zasilam wtedy kiedy chce i za ile chce. Super sprawa.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:18
Co prawda nie miałem juz od dawna (od czasów liceum) telefonu na kartę, ale tak sobie myślę, ze te oferty od tamtego czasu się bardzo zmieniły i za niewielkie pieniądze można mieć darmowe minuty i smsy co jeszcze kiedyś było nie do pomyślenia.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:30
jak dla mnie to tylko abonament :) mam pewnosc ze nie zostane z martwą komórką bo wiesz nigdy nie wiesz kiedy bedziesz potrzebować chocby pomocy a tu co kasy nie masz na karcie :P
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:06
jak byłem w lo to karta mi odpowiadała, ale teraz nie wyobrazam sobie telefonu na karte to dobre dla gimnazjalistów..
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:53
ja mam na karte bo nie mam stałych dochodów i mogłoby sie zdarzyć że np nie mam jak zapłacić rachunku, to jest dość wygodne i nie sadze ze tylko gimbusy tak mają..
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:44
Radek napisał
Co prawda nie miałem juz od dawna (od czasów liceum) telefonu na kartę, ale tak sobie myślę, ze te oferty od tamtego czasu się bardzo zmieniły i za niewielkie pieniądze można mieć darmowe minuty i smsy co jeszcze kiedyś było nie do pomyślenia.


Dokładnie mój brat wykupuje sobie tych pakietów, że głowa boli. na smsy za 5zł, na internet na darmowe minuty i tak dalej, a starcza mu 50zł na trzy miesiące..raj:)
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:51
justa napisał
jak dla mnie to tylko abonament :) mam pewnosc ze nie zostane z martwą komórką bo wiesz nigdy nie wiesz kiedy bedziesz potrzebować chocby pomocy a tu co kasy nie masz na karcie :P


No ale jak masz smartfona możesz sobie od razu zasilić z poziomu aplikacji albo normalnie wchodząc do internetu. Nie ma już takiego problemu z tym;) Zresztą teraz z reguły ma się dużo rozmów za darmo albo są tanie więc nie jest źle.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:57
hubcio napisał
jak byłem w lo to karta mi odpowiadała, ale teraz nie wyobrazam sobie telefonu na karte to dobre dla gimnazjalistów..


Ja tak nie uważam. Nie każdy lubi być związany umową ja na przykład mam na kartę a gimnazjum mam już dawno za sobą. W telefonie na kartę przynajmniej wiem za co płacę, a abonament jest atrakcyjny przez pierwsze pół roku
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:23
press napisał
hubcio napisał
jak byłem w lo to karta mi odpowiadała, ale teraz nie wyobrazam sobie telefonu na karte to dobre dla gimnazjalistów..


Ja tak nie uważam. Nie każdy lubi być związany umową ja na przykład mam na kartę a gimnazjum mam już dawno za sobą. W telefonie na kartę przynajmniej wiem za co płacę, a abonament jest atrakcyjny przez pierwsze pół roku
Abonament wiele ludzi bierze ze względu na telefon. DO ofert na karte nie dodają, a jak dostaniesz smartfon to zawsze jakoś lepiej to wygląda.
Cytuj
Odpowiedź