• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mix,abonament czy karta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:31
Gość napisał
Z doładowaniami jest tak, ze jednorazowo sie wydaja tańsze, ale jak człowiek musi doładowania 3-4 razy w miesiącu to się okazuje, ze jednak to średni interes.


No jeżeli tak to wygląda to na pewno jest to bez sensu. Ale jeżeli ktoś mało korzysta to doładowanie jest ok bo płaci tylko za to co wykorzysta a nie za miesiąc z góry z czego wydzwoni powiedzmy 20 minut a ma 150
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:36
Jestem zwolennikiem abonamentu. W moim rzpadku to jest najleprze rozwiązanie ale rozumiem również ludzi którzy wybiorą telefon na kartę. Tak naprawdę wszystko zależy od sytuacji.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:22
mix jest fajny jak się nie ma stałych dochodów, możesz wtedy sobie doładować po prostu. natomiast jak masz pracę to wg mnie tylko abonament się sprawdza w 100%
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 15:53
a ten mix to jak dokładnie działa? płaci się co miesiąc czy nie?
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:18
Gigant napisał
a ten mix to jak dokładnie działa? płaci się co miesiąc czy nie?


No tak. Bierzesz telefon tak jak w abonamencie z umową z tym, że tam są niskie kwoty na przykład musisz doładować co miesiąc za 30zł minimum i tak przez dwa lata.albo trzy..to zależy na ile podpiszesz umowę.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:19
Mix jest dobry dla młodzieży według mnie. Jak nie ma kasy na telefon na przykład to bierze telefon w mixie i zasila sobie co miesiąc na przykład za 30zł czy za 50zł. I to się nawet sprawdza. Ja kiedyś miała mixa i byłam nawet zadowolona.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 13:03
Mi to się wydaje, że mix powoli wychodzi już z mody teraz raczej są modne wszelkiego rodzaju abonamenty. W Play już są takie zaczynające się od 22 zł więc to też jest dosyć atrakcyjna oferta i alternatywa dla mixa
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 15:23
Moze wyszedł, bo mniej proomuja, ale raczej sporo jest osób którym mix pasuje najbardziej. Szczególnie młode osoby, które maja niewielkie dochody mogą byc zainteresowane.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:52
Gość napisał
Moze wyszedł, bo mniej proomuja, ale raczej sporo jest osób którym mix pasuje najbardziej. Szczególnie młode osoby, które maja niewielkie dochody mogą byc zainteresowane.


No to na pewno, bo mix to właśnie jest raczej dla takich małolatów którzy na przykład z kieszonkowego będą go opłacali. Ale coraz więcej młodzieży ma abonamenty które płacą rodzice.
Cytuj
wiktawo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 15:25
Ja mam telefon na kartę i też jestem zadowolona bo tak jak ty nie lubię mieć zobowiązań płatniczych. Mam na kartę ładuję konto wtedy kiedy chcę i za ile chce. Nie mam pieniędzy nie ładuje. Nie mam żadnej umowy która mnie obowiązuje i czuję się z tym bezpieczniej bo wiem że jak nie będę miała pieniędzy na załadowanie konta to nic się nie stanie.
Cytuj
Odpowiedź