• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mix,abonament czy karta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:13
wiktawo napisał
Ja mam telefon na kartę i też jestem zadowolona bo tak jak ty nie lubię mieć zobowiązań płatniczych. Mam na kartę ładuję konto wtedy kiedy chcę i za ile chce. Nie mam pieniędzy nie ładuje. Nie mam żadnej umowy która mnie obowiązuje i czuję się z tym bezpieczniej bo wiem że jak nie będę miała pieniędzy na załadowanie konta to nic się nie stanie.


I to jest zdrowe podejście. Znam ludzi którzy nie wyobrażają sobie nie mieć abonamentu ale ja znów nie wyobrażam sobie żeby wrócić na jakiś mix czy abonament. Po prostu wolę być nie związana z żadnym operatorem umową:)
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 10:20
Jeśli niewiele się dzwoni to faktycznie opłaca się karta.
Sam nie przepadam za zobowiązaniami ale powiem Wam,ze obecnie mam właśnie abonament w play z uwagi na firmę. Bardzo dużo dzwonię a tutaj za 30 zł netto mam za darmo rozmowy do wszystkich sieci.
Tak więc w moim przypadku jest to opłacalne ( szczególnie,że jestem vatowcem).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.1.2015 15:13
Teraz jest sporo dobrych ofert mixa, nie odrzucałbym z góry. Szczególnie jeśli nie zależy Wam na jakimś wypasionym telefonie.
Cytuj
Odpowiedź