• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet w telefonie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:03
Wanana napisał
ja mam chyba jakiś giga na uzytkowanie internetu, ale nie korzystam za bardzo bo mam stary typ komórki i tam ten internet chodzi jak krew z nosa, nic mi się nie otwiera - jak tylko dostane lub kupie nowy telefon to pewnie bede korzystać :)


Wiem o czym mówisz kiedyś mojej mamie pokazywałam jak się z internetu korzysta ale to tak wolno u niej chodziło że obie stwierdziłyśmy że lepiej już tego nie sprawdzać..
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:07
Ja bardzo dużo siedzę na necie w telefonie. Mam pakiet 500 MB i jest on dla mnie za mały. Co najmniej trzy razy w miesiącu go ponawiam. Z niecierpliwością czekam aż skończy mi się umowa i będę mogła zwiększyć neta do 1GB.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:17
bogusia no niestety jak sie ma starocia albo zawalony telefon to sie nic na nim nie da zrobic :( a szkoda troche
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:17
selena napisał
Ja bardzo dużo siedzę na necie w telefonie. Mam pakiet 500 MB i jest on dla mnie za mały. Co najmniej trzy razy w miesiącu go ponawiam. Z niecierpliwością czekam aż skończy mi się umowa i będę mogła zwiększyć neta do 1GB.


Rzeczywiście 1GB to naprawdę absolutne minimum. Ja często właśnie sobie dokupuję do 1GB drugie 1GB ale wiadomo, że to w ogóle nieopłacane już lepiej wziać od razu 3GB i mieć spokój. Mnie tylko denerwuje to, że trzeba to brać na miesiąc. Wolałabym mieć to nieograniczone.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:49
Ja też już wyczekuję końca umowy i teraz chyba przejdę po prostu na kartę żeby odpocząć od abonamentu. Denerwuje mnie, że abonament mnie strasznie ogranicza. Też macie takie uczucie?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 14:01
Drodzy Państwo w ogólnym rozrachunku mniej prawdopodobne, aby oferta na kartę okazała sie korzystniejsza, ze względu na zwykle droższe minuty czy smsy. Proponuje oszacować. ile faktycznie potrzebują Państwo miesięcznie minut, smsów, jaki pakiet internetowy i wówczas szukać optymalnej oferty. Dokupowanie pakietów zwykle okazuje się nieopłacalne.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:44
Trzeba tak jak Pan mowi, przeliczyc i wtedy wziac ptymalny pakiet, a nie ludzic sie ze od nast. miesiaca rachunek bedzie nizszy, bo najprawdopodobniej nie bedzie i tylko na tym stracimy.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:07
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Drodzy Państwo w ogólnym rozrachunku mniej prawdopodobne, aby oferta na kartę okazała sie korzystniejsza, ze względu na zwykle droższe minuty czy smsy. Proponuje oszacować. ile faktycznie potrzebują Państwo miesięcznie minut, smsów, jaki pakiet internetowy i wówczas szukać optymalnej oferty. Dokupowanie pakietów zwykle okazuje się nieopłacalne.


Dokładnie tak jest. Telefon na kartę przydaje się wtedy gdy każdego miesiąca to rozliczenie wygląda inaczej i raz gadamy mniej a innym razem potrzebujemy więcej smsów ale jeżeli ilosć jest ta sama bardziej opłacalny jest na przykład abonament.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:13
kazik napisał
Trzeba tak jak Pan mowi, przeliczyc i wtedy wziac ptymalny pakiet, a nie ludzic sie ze od nast. miesiaca rachunek bedzie nizszy, bo najprawdopodobniej nie bedzie i tylko na tym stracimy.


Dokładnie i to się naprawdę sprawdza. Ja sobie wykupuje pakiet w zależności od tego co w danym miesiącu mam zaplanowane jeżeli będę pracowac w domu to 1GB mi starcza ale jak już mam wiecej wyjazdów to biorę 3GB bo nigdy nie wiadomo czy się trafi na jakieś wifi itp.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:03
No ja teraz jak będę brał jakikolwiek abonament na pewno wezmę większy zapas internetu bo jednak i strony więcej go zabierają no i więcej też się korzysta. Mamy aplikacje bankowe, e-maile, mmsy i to wszystko potrzebuje internetu.
Cytuj
Odpowiedź