• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet w telefonie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:13
Ja mam pół giga i mi starcza, ale w domu działam na łaj faj, a z neta w telefonie bardzo sporadycznie wchodzę na YT albo ściagam apki.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:02
Gość napisał
Ja mam pół giga i mi starcza, ale w domu działam na łaj faj, a z neta w telefonie bardzo sporadycznie wchodzę na YT albo ściagam apki.


no to naprawdę cię podziwiam bo mi to starczyłoby chyba na tydzień, chociaż chyba nawet nie. Ale rzeczywiście jak w domu korzystasz z wifi no to może i to by był wystarczające. Ja często podróżuję więc nie mam dostępu do wifi
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:09
mało korzystam bo mam zawsze tableta przy sobie ale 1giga to wcale nie tak dużo ja zuzywam średnio w miesiącu około 2,5 giba do trzech bo duzo mailuje i sprawdzam informacje w necie
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:53
Radek napisał
Ja mam 1gb i do sprawdzania informacji itd. spokojnie wystarczy. W domu mam wi-fi wiec automatycznie na telefonie w razie czego z niego korzystam, zreszta teraz gdzie sie nie ruszysz mozesz korzystac z hot spotów.


Owszem z hotspotów można korzystać, ale jadając na mieście i spędzając całe dnie w centrum handlowym. Kiedy jesteś cały czas w trasie, na mieście, bądź u znajomych pozostaje internet w telefonie. A wystarczy, że pooglądasz kilka filmików na YT to MB nikną w oczach.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:46
Ja miałem niesamowite szczęsciep onieważ podpisałem umowę na niską ilość MB miesiecznie. I co sie okazjue to na pewno byłoby za mało. Na szczęscie T-mobile popełnił kilk razy bład przy moich fakturach i w ramach przeprosin dali mi do końca trwania umowy czyli 1,5 roku 2GB
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:36
mało korzystam bo mam tableta z wifi więc tak sie komunikuje ze światem - a na komorce to tylko tyle żeby aktualizacje pobrać do jakiś aplikacji i czasami mmmsa wysłać rodzince :)
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:08
ja mam internet z plusa i szkoda ze nie mozna go jakos podłaczyc tak zeby na komorce było ale bezposrednio bez routera - w podrozy by mi sie przydało, bo jak mi zejdzie transfer to nawet maila nie moge w telefonie sprawdzic i mnie to wkurza.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 17:59
bedlam napisał
Ja miałem niesamowite szczęsciep onieważ podpisałem umowę na niską ilość MB miesiecznie. I co sie okazjue to na pewno byłoby za mało. Na szczęscie T-mobile popełnił kilk razy bład przy moich fakturach i w ramach przeprosin dali mi do końca trwania umowy czyli 1,5 roku 2GB


No to mega fajnie trafiłeś. Ja sobie nie wyobrażam mieć 500MB internetu bo bym chyba zbankrutował na rachunkach. Ciągle musiałbym dokupować pakiety a to w abonamencie nietania sprawa.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:39
Gigant napisał
ja mam internet z plusa i szkoda ze nie mozna go jakos podłaczyc tak zeby na komorce było ale bezposrednio bez routera - w podrozy by mi sie przydało, bo jak mi zejdzie transfer to nawet maila nie moge w telefonie sprawdzic i mnie to wkurza.


No to musiałbyś mieć taki internet mobilny w komórce a ty masz chyba domowy? Może wykup sobie pakiet jak gdzieś wyjeżdżasz? Dla mnie plus jest mega zacofaną siecią jeżeli chodzi o te wszystkie nowinki.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:30
invest napisał
Gigant napisał
ja mam internet z plusa i szkoda ze nie mozna go jakos podłaczyc tak zeby na komorce było ale bezposrednio bez routera - w podrozy by mi sie przydało, bo jak mi zejdzie transfer to nawet maila nie moge w telefonie sprawdzic i mnie to wkurza.


No to musiałbyś mieć taki internet mobilny w komórce a ty masz chyba domowy? Może wykup sobie pakiet jak gdzieś wyjeżdżasz? Dla mnie plus jest mega zacofaną siecią jeżeli chodzi o te wszystkie nowinki.


No pewnie o taki internet z routera chodzi. Ja taki to też mam, ale podstawą jest też ten w urządzeniach mobilnych. Mam i na tablecie i w komórce więc muszę zawsze mieć wykupiony bo jak wyjeżdżam to ciężko bez internetu:)
Cytuj
Odpowiedź