• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet w telefonie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:21
Jak 1,5 roku temu brałem abonament to 1GB internetu wydawało mi się sporą ilością i tak było przed pierwsze pół roku. Teraz już z niecierpliwością wyczekuję grudnia gdy mi się skończy żeby w końcu mieć możliwość kupowania większej ilości internetu.
Owszem w obecnym abonamencie mogę sobie wykupić większą ilość ale cena jest kosmiczna..
A Wy ile internetu zużywanie w telefonie? wyobrażacie sobie życie bez internetu w telefonie?
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:41
U mnie lekką ręką idzie 2 albo 3 GB na miesiąc. Zależy czy pracuje na internecie z telefonu czy nie. Jeżeli nie to może ten 1GB by mi starczył ale wolę mieć zapas, więc te 2GB to absolutne minimum
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:30
Ja też mam internet ale mi 1GB starcza do sprawdzania poczty i jakiegoś sporadycznego sprawdzania czegoś w internecie. Tak to korzystam raczej z wifi więc w telefonie dużo mi go nie schodzi.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:20
Ja mam 1gb i do sprawdzania informacji itd. spokojnie wystarczy. W domu mam wi-fi wiec automatycznie na telefonie w razie czego z niego korzystam, zreszta teraz gdzie sie nie ruszysz mozesz korzystac z hot spotów.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:25
no ja mam firmówke i szef dał nam po 2 gb ale to czesto za mało :( teraz chociaż net zwalnia a nie nalicza się za niego jakaś większa kasa bo kiedyś byłam na dywaniku u szefa bo nabiłam rachunek 500 zł i mi potrącili z wypłaty eh :(
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:14
mi spokojnie i 1 gb wystarcza,sprawdzam tylko maile od czasu do czasu, a tak to pracuje na tablecie więc nie potrzebuje duzego neta w telefonie :)
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:58
ja mam chyba jakiś giga na uzytkowanie internetu, ale nie korzystam za bardzo bo mam stary typ komórki i tam ten internet chodzi jak krew z nosa, nic mi się nie otwiera - jak tylko dostane lub kupie nowy telefon to pewnie bede korzystać :)
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:37
Radek napisał
Ja mam 1gb i do sprawdzania informacji itd. spokojnie wystarczy. W domu mam wi-fi wiec automatycznie na telefonie w razie czego z niego korzystam, zreszta teraz gdzie sie nie ruszysz mozesz korzystac z hot spotów.


O ile one są, bo jak nie ma to jest problem, ale rzeczywiście jest to wyjście ku temu żeby mniej internetu zużywać bo hot spoty są już w większości miast i miejsc
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:47
justa napisał
no ja mam firmówke i szef dał nam po 2 gb ale to czesto za mało :( teraz chociaż net zwalnia a nie nalicza się za niego jakaś większa kasa bo kiedyś byłam na dywaniku u szefa bo nabiłam rachunek 500 zł i mi potrącili z wypłaty eh :(


No to nieciekawie.. niestety internet poza tym wykupionym transferem jest strasznie drogi i nie opłaca się z niego korzystać dlatego najlepiej jest brać internet ten nieograniczony, że jak się skończy to po prostu zwalnia i po trzydziestu dniach trzeba go odnowić.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:55
Ja mam wykupiony pakiet 300 MB i mi to w zupełności wystarczy. Od czasu do czasu zajrzę na wiadomości i pobiorę aktualizacje, nic poza tym. Nie lubię korzystać z neta w telefonie bo denerwuje mnie czas oczekiwania na wyświetlenie strony i to, że trzeba pisać na dotykowej klawiaturze.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Odpowiedź