• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rozmawiamy czy piszemy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:10
głownie rozmawiam ale i smsuje z rodziną jak nie mam czasu na gadanie, to fajny sposob jak chce sie przekazac cos co nie jest mega pilne.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 10:10
Właśnie przeważnie dzwonie, dlatego szukam zwykle abonamentu z dużą liczba darmowych minut.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:12
Gigant napisał
głownie rozmawiam ale i smsuje z rodziną jak nie mam czasu na gadanie, to fajny sposob jak chce sie przekazac cos co nie jest mega pilne.
Gigant napisał
głownie rozmawiam ale i smsuje z rodziną jak nie mam czasu na gadanie, to fajny sposob jak chce sie przekazac cos co nie jest mega pilne.
Gigant napisał
głownie rozmawiam ale i smsuje z rodziną jak nie mam czasu na gadanie, to fajny sposob jak chce sie przekazac cos co nie jest mega pilne.


To prawda. I taka też była idea smsów. Pisanie krótkich wiadomości tekstowych. Dla mnie nieporozumieniem jest pisanie esejów za pomocą smsów. a tak często niektórzy robią. Jeden sms ma 1000znaków. Chore. To już lepiej zadzwownić i to powiedzieć.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:14
jagoda napisał
Właśnie przeważnie dzwonie, dlatego szukam zwykle abonamentu z dużą liczba darmowych minut.


Ja też ostatnio dużo dzwonię ale piszę też dużo więc w sumie potrzebuję i tego i tego dużo. Z reguły czegoś jest więcej w abonamentach więc już z dwojga złego wolę więcej minut niż smsów;)
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:29
michael napisał
jagoda napisał
Właśnie przeważnie dzwonie, dlatego szukam zwykle abonamentu z dużą liczba darmowych minut.


Ja też ostatnio dużo dzwonię ale piszę też dużo więc w sumie potrzebuję i tego i tego dużo. Z reguły czegoś jest więcej w abonamentach więc już z dwojga złego wolę więcej minut niż smsów;)


Mi się wydaje, że teraz już się ani nie dzwoni ani dużo nie pisze. Teraz to często widzę jak ludzie przez wszelkiego rodzaju facetime rozmawiają czy takie właśnie wideorozmowy, przynajmniej w moim otoczeniu tak jest.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:24
Zdecydowanie więcej dzwonię niż piszę, aczkolwiek zdarza się mi także pisać więc nie mogłabym wybrać tylko jednej opcji. Chociaż gdyby przyszło co do czego i miałabym wybrać na przykład jedną opcję tylko dzwonienie lub tylko pisanie to wybrałabym dzwonienie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:18
Kolejne badania i statystyki pokazują, ze coraz mniej smsujemy, jest tyle nowych kanałów szybkiej komunikacji, ze smsy staja sie archaiczne.
Cytuj
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:56
Ja piszę bardzo dużo SMS-ów ponad 2 tys miesięcznie zazwyczaj wykupuję sobie pakiet jak dla mnie dobra szybka forma komunikacji. Jeżeli chodzi o rozmowy telefoniczne dzwonię troszkę mniej niż piszę ale najczęściej do rodziny z którą tak często się nie widzę jak ze znajomymi np na uczelni na której jestem codziennie
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 12:29
A ja na przykład nie piszę wcale... Po prostu mi się nie chce.Szczególnie,żę mam obecnie nowego smartfona i jest to dla mnie niewygodne... Lubie zadzwonić i szybko załatwić sprawę. Można dzięki temu oszczędzić trochę czasu.
Obecnie mam telefon w orange ale słyszałam,że play jest tańsze...
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 16:15
Korzystamy z komunikatorów, to załatwia sprawe :D
Cytuj
Odpowiedź