• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rozmawiamy czy piszemy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 10:49
Ja również pisałem, jak byłem nastolatkiem, miałem masę znajomych i się nudziłem. Wtedy to było dobre rozwiązanie, bo nikt nie miał facebooka w komórkach ani tym bardziej innych komunikatorów. Obecnie też ich raczej nie używam, smsuję czasem, czasem piszę na facebooku, ale jednak najczęściej dzwonię.
Szczególnie jeśli chodzi o sprawy służbowe, bo wydaje mi się, że pisanie smsów jest bardzo nieprofesjonalne.
A ze znajomymi też wolę spotkać się na kawę czy piwo i po prostu porozmawiać, niż wymieniać setki smsów.
Mam pytanie do osób, które dużo piszą: to tylko tak prywatnie, czy służbowo również? Bo może młodsze osoby mają do tego inne podejście?
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 9:29
Nie piszę. Ani służbowo ani prywatnie. Denerwuje mnie również kiedy ktoś do mnie pisze smsy. W ostatnim czasie wystawiam trochę przedmiotów na tablicy i niektórzy ludzie mają często irytujący zwyczaj nie dzwonienia do mnie ale pisania smsa.
Korzystam z telefonu dotykowego i jestem zdania,że pisanie smsów za jego pomocą wcale nie jest takie wygodne.
Rozmowy są bardziej profesjonalne.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 13:09
Dzieci tez juz pisza mniej, bo maja fb i inne komunikatory w telefonach. Piszemy mniej, bo to po pierwsze mniej modne, a po drugie szkoda czasu, a teraz czas to pieniadz.
Cytuj
Odpowiedź