• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rozmawiamy czy piszemy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:01
Ja glownie kontaktuje sie z rodzicami i dziadkami ktorzy nie za bardzo są z pisaniem simsów "zapanbrat" wiec dzwonie.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:09
smsy to jakies nieporozumienie rzadko korzystam bo nie mam kontaktu hm powiedzmy ear to ear :) a tak to od razu wybadam osobe o co chodzi ;)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:35
a ja często nie mam pieniedzy zeby załadowac kartę więc piszę bo mam pakiet darmowych smsów a rozmów nie mam to tez niezłe wyjście, ale wiadomo w pracy by sie nie sprawdziło :)
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:33
no w pracy to raczej sms do szefa chyba nie przejdzie - level hard lamerstwa ;) a dlaczego panna nie chcesz miec abonamentu chocby takiego za 30 zl ?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:58
no babcia pisząca smsy to jeszcze u nas troche dziwne :P moja ma czesto problem z wybraniem numeru komorkowego bo ciągle coś miesza i zawsze mi mówi że nie moze się do mnie dodzwonić bo taka zapracowana jestem ;)
Cytuj
be free like a child
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:46
najwiecej rozmawiam bo pracuje jako przedstawiciel handlowy wiec musze miec zawsze komorke pod reka, mam taka na dwa simy bo mam karte domową i firmową :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:27
ludzie w miarę potrzeb korzystają z rożnych opcji, nie zawsze jest możliwość wykonywania połączeń, a smsa szybko można wysłać, zadać pytanie, odpowiedzieć. To dobra forma wysyłania krótkich komunikatów (takie zresztą przecież było założenie).
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:20
Gość napisał
Ja glownie kontaktuje sie z rodzicami i dziadkami ktorzy nie za bardzo są z pisaniem simsów "zapanbrat" wiec dzwonie.


U mnie smsa to jeszcze odczytają i dziadkowie i rodzice ale sami raczej do mnie nie odpiszą i potem do mnie dzwonią. Więc jak już chce się ich o coś zapytać to czasami wolę zadzwonić niż potem czekać aż oni mi odpowiedzą
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:56
Ja znam za to odwrotna sytuację gdzie dzadek ma problemy ze słuchem. Jesli chce się mu cos przekazać łatwiej napisać sms. Ja tam wolę wysyłać smsy lub maile. Nawet nie zwracając uwagi na ilość minut po prostu nie mam czasu gadać.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 12:37
to i tak fajnie ze macie takie babcie moja ze zwykłym telefonem ma problem a co dopiero mówić o komórce hehe :) moze kiedyś sie przestawi ale chyba nikłe szanse są na to
Cytuj
Odpowiedź