• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rozmawiamy czy piszemy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:58
Wanana napisał
ja bardzo czesto pisze bo mam np takie promocje 300 smsów gratis, a że telefon mam na karte to nie opłaca mi się dzwonić :) ale to kwestia przyzwyczajenia - jak bede lepiej zarabiac to pewnie wezme abonament i bede dzwonic :)


Ale w telefonach na kartę też są takie różne promocje w sensie 0,19gr za minute albo 100 minut za ileś tam złotych itp..
Ja jednak częściej dzwonie ale mam z play i najczęściej dzwonię do PLAY więc mam za darmo.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:05
Ja chyba więcej piszę. Dzwonię jak muszę coś załatwić np. umówić lekarza lub gdy pilnie muszę się o coś zapytać. Nie jestem fanką telefonicznych rozmów więc ograniczam je do minimum.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 20:33
Ja zdecydowanie stawiam na rozmowy. Nie znoszę pisać sms-ów zwłaszcza na dotykowym telefonie:/ Poza tym często podróżuję za granicę a tam nie opłaca się pisać sms-ów bo jest to dość drogie. Przed kolejnym wyjazdem mam zamiar kupić kartę SIM od Truphone by móc rozmawiać do woli gdziekolwiek będę. Z tego co wiem dzięki tej karcie za rozmowy płaci się jak za połączenia lokalne.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:09
zuza a co to za oferta z tego Truphone? Za ile masz wtedy sms-y i rozmowy? chetnie sie dowiem bo przy wyjazdach w delegacje to troche kasy idzie na rozmowy :( a w tym mc jedziemy do Lizbony :)
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:53
szkoda tylko że podane dane są za rok 2012 a więc mocno nieaktualne - w świecie internetu i mobile dwa lata to naprawde dużo, czy nie ma czegoś chociaż za ostatni rok ?
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 19:15
SMS od zawsze mnie denerwował. Już lepiej komuś coś powiedzieć dzwoniąc niż wysyałć mu SMS. Chyba, że chcę tylko powiedzieć Ok. Podobnie w pracy wolę telefon niż e-mail ponieważ na wiadomości tekstowe nie zawsze ktoś musi odpowiedzieć, nie zawsze wiem czy dotarły a przede wszystkim nie zawsze mam pewność, że odbiorca zrozumiał co autor miał na myśli.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:09
Czarek napisał
SMS od zawsze mnie denerwował. Już lepiej komuś coś powiedzieć dzwoniąc niż wysyałć mu SMS. Chyba, że chcę tylko powiedzieć Ok. Podobnie w pracy wolę telefon niż e-mail ponieważ na wiadomości tekstowe nie zawsze ktoś musi odpowiedzieć, nie zawsze wiem czy dotarły a przede wszystkim nie zawsze mam pewność, że odbiorca zrozumiał co autor miał na myśli.


No tak jeżeli chodzi o sprawy zawodowe to wiadomo, że lepiej jest zadzwonić i załatwić sprawę telefonicznie ale smsy są dobre jeżeli chce się coś szybko przekazać a nie chce się tracić czasu na długą rozmowę.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:27
Katarzyna napisał
szkoda tylko że podane dane są za rok 2012 a więc mocno nieaktualne - w świecie internetu i mobile dwa lata to naprawde dużo, czy nie ma czegoś chociaż za ostatni rok ?


Dwa lata to lata świetlne mi to się wydaje że więcej ludzi teraz korzysta z jakiś facetimów albo skypa niż ze standardowych rozmów czy smsów przynajmniej w moim otoczeniu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.9.2014 11:42
Raczej piszę, bo jak ktoś akurat nie ma czasu to może mi na smsa odpisać za godzinę i też jest git :) a jak dzwonię to może komuś przeszkadzam :) poza tym jak napiszę smsa z pytaniem to już mam je "z głowy", a jak dzwonię i osoba prosi żebym oddzwonił za godzinę to muszę o tym pamiętać za godzinę :D
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:28
Gość napisał
Raczej piszę, bo jak ktoś akurat nie ma czasu to może mi na smsa odpisać za godzinę i też jest git :) a jak dzwonię to może komuś przeszkadzam :) poza tym jak napiszę smsa z pytaniem to już mam je "z głowy", a jak dzwonię i osoba prosi żebym oddzwonił za godzinę to muszę o tym pamiętać za godzinę :D


No to rzeczywiście jest problematyczne i też nie lubię nikomu przeszkadzać ale jeżeli chodzi o rodzinę to z reguły dzwonię bo mogę szybciej kilka rzeczy pozałatwiać i wiem że oni wiedzą co i jak a nie że nie odczytali smsa albo coś.
Cytuj
Odpowiedź