• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Szukam księgowej na co zwrócić uwagę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:50
O biuro księgowe to jest bardzo dobry pomysł, jeszcze jak jesteś z większego miasta to już w ogóle. Po za tym wydaje mi sie że dużo taniej wychodzi korzystanie z usług takiego biura księgowego niż z usług indywidualnej księgowej.
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:11
Najtaniej chyba wychodzi korzystanie z biura rachunkowego ale przez internet. Nie wiem dlaczego tak mało osób z tego korzysta skoro można zaoszczędzić i czas i pieniądze. Ja do tej pory korzystałem z usług księgowej z mojego miasta i byłem zadowolony dopóki nie zażądała sporej podwyżki.
Cytuj
Piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:46
Wygoogluj ją ! Jak znajdziesz jakąkolwiek księgową ktora wydaje Cie w miarę nawet dobra i ok to pierwsze co to ją wygoogluj. Dowiesz się o niej więcej niż z tego jej marnego CV czy listu motywacyjnego. Ja tak robie z każdą nowo poznaną osobą :)
Cytuj
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:55
Wolałabym księgową niż biuro rachunkowe na Twoim miejscu. A jeśli chodzi o wybór... Najlepsze będzie ogłoszenie, że wymagane doświadczenie jako księgowa i prośba o CV. Później podzwonić do byłych pracodawców i zwyczajnie zapytać jak owy kandydat się sprawował w firmie no i jakie miał obowiązki - bo czasem mają doświadczenie w zupełnie czym innym, niż to co jest potrzebne nam - przykładów mogę podać baaardzo dużo.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:28
Mało to księgowych? Idź do kilku biur rachunkowych zorientuj się czy mają jakieś rekomendacje, doświadczenie( co jest bardzo ważne). Możesz także popytać znajomych o konkretne księgowe jakie mają opinie.
Cytuj
be free like a child
Moniczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:26
Proponuję Ci wypytac ją o swoich dawnych pracodawców i zadzwonic do nich i dowiedzieć się o niej wszystko. Czy polecają ją jako księgową. Może byli z niej zadowoleni a moze ich okradła ! No to jest moze stereotyp, ale tak moglo byc :)
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 20:01
Moniczka napisał
Proponuję Ci wypytac ją o swoich dawnych pracodawców i zadzwonic do nich i dowiedzieć się o niej wszystko. Czy polecają ją jako księgową. Może byli z niej zadowoleni a moze ich okradła ! No to jest moze stereotyp, ale tak moglo byc :)
Gorzej jak biedna księgowa zrezygnowała z pracy z winy szefostwa albo mobbingu albo kto wie co jeszcze i teraz szef w zemście złe referencje jej da... Nie no, takie rzeczy to chyba tylko w filmach. Na pewno znasz kogoś, kto też prowadzi firmę, podpytaj skąd ma księgową, a może i ona będzie w stanie pogodzić prowadzenie księgowości jeszcze jednej firmy...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 18:14
Zgadzam się ze wszystkimi, którzy piszą, żeby popytać znajomych i poszukać księgowej z polecenia. Równie dobrze mogą polecić biuro rachunkowe (najlepiej małe, bo indywidualnie podchodzą do klienta), lub księgową, ale tu musisz zwrócić uwagę, czy taka osoba ma założoną działalność, ubezpieczenie i licencję Ministra (chociaż od niedawna nie jest to już konieczne do prowadzenia ksiąg), bo jeśli jest to Pani, która dorabia i księguje na lewo(a jest ich wiele) to pamiętaj, że nie bierze odpowiedzialności za to co robi, albo na przykład będzie chciała abyś zatrudnił ją na kawałek etatu, a wtedy wyjdzie zdecydowanie drożej niż małe biuro. ( w biurze za KPiR do ok. 40 dok. zapłacisz ok. 200 zł netto). Ja prowadzę małe biuro i muszę przyznać, że 90% klientów jest z polecenia a tylko 10% to tacy, którzy trafili z ogłoszenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia w biznesie :)Ela.L
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:01
Ja znalazłem sobie Panią księgową z wieloletnim stażem. Mądra kobitka, wszystko mi wytłumaczyła. Pomogła na początku i teraz tez dzwonie do niej jak mam jakieś wątpliwości, wiec polecam. Po co komu usługi jakichś molochów.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:00
Jak każdy pracodawca powinieneś patrzeć na doświadczenie, chociaż zauważyłam, ze coraz więcej osób decyduje się na księgowość zdalną. Najlepiej jednak będzie popytać doświadczonych znajomych o polecenie jakiejś lub tak jak ktoś napisał użyczenie własnej ;) tylko nie proś znajomych prowadzących firmy dla Ciebie konkurencyjne, bo ich księgowe mogą Ci zaszkodzić :P
Wypowiedź została zmieniona przez: forgetmenot 16.7.2014 19:01
Cytuj
Odpowiedź