• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Szukam księgowej na co zwrócić uwagę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kendzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:14
Witam,
mam w planach założenie własnej działalności gospodarczej. To niestety równa sie z tym że bede musiał prowadzić ksiegowość swojej firmy. Osobiście niestety bardzo mało sie na tym znam i nie bardzo wiem na co zwrócić uwagę przy szukaniu osób lub biura rachunkowego? Doradzicie mi jak szukać takich osób i co zrobić żeby dobrze wybrac.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:08
Chyba najlepiej zrobisz jak popytasz jakieś znajome osoby , ktore też prowadzą własną działalność gospodarczą i zapytasz kogo Ci polecają bo chyba nie ma jakiś wytycznych według których dobiera sie księgową
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:56
Dowiedz się od najbliższych czy oni nie mają czasem takiego wykształcenia, choć pracują całkowicie w czymś innym. Najbliższa osoba to zaufana osoba i taką najlepiej miec przy sobie.
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 17:17
To częsty problem przy zakładaniu nowej działalności. Najlepiej będzie jeśli dowiesz się, która księgowa dobrze prowadzi księgi rachunkowe. Znajomi i rodzina na pewno wiedzą kto nie ma sobie równego w okolicy. Poczta pantoflowa jest najlepszym źródłem informacji.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:03
W momencie gdy szukasz ksiegowej musisz zwrócić uwagę na jej doświadczenie i wykształcenie. Na odbyte kursy i szkolenia. A najwazniejsze wygoogluj ją ! Jest bardzo wiele spraw, ze ksiegowy został pozwany o to ze ukradł ale nie został skazany. Lepiej sprawdzic by potem nie zalować.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 11:17
Wez taka, które ktos Ci poleci. Najlepsze moim zdaniem sa panie z dluzszym stazem, wszytsko sledza na biezaco i sa skrupulatne.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:15
Moim zdaniem najlepiej wybrać księgową z internetowego biura rachunkowego, zaoszczędzisz sporo pieniędzy i czasu. Teraz na rynku jest dużo takich biur i będziesz miał w czym wybierać. Mój tata niedawno przekonał się do tej formy księgowości i jest zadowolony.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:45
Nie każdy ufa internetowym biurom rachunkowym. Ja np nie mam nic przeciwko by korzystać z takiej formy księgowości ale mam znajomych którzy uważają, że to jeden wielki przekręt i ufają tylko księgowym z naszego miasta i to tylko tym które mają wieloletnie doświadczenie w księgowości.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:57
Nie masz żadnej znajomej, zaufanej księgowej? W firmie mojego męża księgowością zajmuje się nasza sąsiadka i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Rozejrzyj się po swoim otoczeniu, może znajdziesz kogoś godnego zaufania. Możesz też pomyśleć o internetowym biurze rachunkowym, podobno wychodzi taniej.
Cytuj
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:26
A nie pomyślałeś żeby iśc do jakiegoś biura ksiegowego? Chyba że zalezy Ci na takiej pani ktora sobie na spokojnie prowadzi wszystko w domu i ludzie mają do takich osob wieksze zaufanie.
Cytuj
Odpowiedź