• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Szukam księgowej na co zwrócić uwagę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:14
czy ten ambit też zdalnie obsługuje klientów np z innego miasta ? i jakie ma cenny bo nie znalazłam takiej informacji na ich stronie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 15:43
a nie lepiej poszukać jakiegoś biura do prowadzenia księgowości? będzie prościej jak "wyrzucić" całą księgowość poza firmę. Ja mogę polecić bde constans. Firma pracuje zdalnie, nie ma problemu z miejscem gdzie prowadzisz działalność
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:24
z moich obserwacji: wazne zeby ksiegowa umiala porozumiec sie prostym jezykiem ja niestety mam taka z ktora sie nie dogadasz ty jedno ona drugie.. nie wiem czy nie bede jej musiala zmienic
Cytuj
be free like a child
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:46
Poszukaj biur rachunkowych w swoim mieście i porównaj ceny. Możesz też korzystać z usług biura rachunkowego przez internet, podobno jest taniej niż normalnie. Ja jednak nie mam zaufania do księgowych działających online.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.11.2014 16:10
Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu rachunkowości. Zajmujemy się również pełną księgowością osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Zapraszamy do współpracy.
Biuro rachunkowe Sylan.info
tel.: 661192124
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:39
Dokładnie poszukaj sobie biura rachunkowego w mieście. Lepiej mieć księgową na miejscu że możesz się z nią w każdej chwili spotkać niż jakoś internetowo. Nie wszystkie rzeczy czy sprawy można przez internet załatwić
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.12.2014 10:27
a jak wygląda taka wspólpraca z biurem rachunkowym działającym zdalnie? nie ma tu jakiś nieporozumień?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.12.2014 10:01
jak dla mnie jest ok, księgowość prowadzi mi zdalnie bde constans i nie mam kompletnie zadnych problemów. Jak trzeba to i wyjaśnią mi wszystko, nie ma problemu z pracą zdalnie. A nawet jest po prostu wygodniej:)
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 6:44
Do pani księgowej, która tak jak piszecie spokojnie sobie siedzi w domu i wypełnia druczki trzeba mieć po pierwsze zaufanie. Duże zaufanie. Najlepiej po prostu wybrać ją z polecenia, popytać się znajomych, którzy prowadzą działalność.
Ciekaw jestem również czy ktoś z Was korzystał może kiedyś z księgowości internetowej?
ifirmy albo infaktu?
Jak się to sprawuje?
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 22:17
Ja polecam biuro online i samodzielne prowadzenie spraw księgowych. Sama korzystam z takiego rozwiązania i poza ceną, wiedzą, a przede wszystkim nieuzależnieniem od innych szczerze polecam.
Cytuj
Odpowiedź