• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Szukam księgowej na co zwrócić uwagę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:08
Ja też się na tym nie znałam ale pomoc znajomej księgowej okazała się strzałem w dziesiątkę. Teraz sama prowadzę swoje rachunki mimo, że zaczynałam od zera, naprawdę z zerową wiedzą na ten temat. Może masz znajomą księgową która mogłaby CI pomóc? Jeżeli nie możesz zawsze dać zlecenie na portalu oferia:)
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:46
W gruncie rzeczy nie ma co się martwić o księgowość bo to wcale nie jest takie trudne jak się wydaje. Jeżeli masz kogoś znajomego, kto choć trochę się zna na księgowości to może CI pomóc jeżeli nie to szukaj księgowej, która nie będzie robiła wam tego na akord tylko rzeczywiście dobrze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.8.2014 15:10
Ja osobiście polecam Biuro JOPIX na Wawrze. Nieduże ale solidne biuro, fajna księgowa no i niskie ceny.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 14:00
Gość napisał
Ja osobiście polecam Biuro JOPIX na Wawrze. Nieduże ale solidne biuro, fajna księgowa no i niskie ceny.


Ile bierze księgowa?
Jakie są w ogóle stawki za księgową bo kiedyś zgłosiła się do mnie księgowa, która chciala mi prowadzić działalność za 200zł miesięcznie. To dużo czy mało? Jestem na księdze przychodów
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.9.2014 14:49
Najlepiej wybrać jakąś zaufaną osobę, z polecenia. To są ważne kwestie. Księgową w mojej firmie jest pani z wieloletnim stażem, znalazłem jeszcze w czasie, gdy ogłoszenia o prace podawało się w gazecie, co prawda niewiele o niej wiedziałem, ale wtedy rynek był inny.
Cytuj
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:14
na infkacie za ksiegowosc pełną i obsługe faktur 150 zł miesiecznie, znośna cena i wszystko przez neta teraz sam zakładam firme i zastanawiam sie czy to nie bedzie wygodniejsze niż bieganie do księgowej
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:34
ja place okolo 100 zł miesiecznie za całosc takze to chyba taka standardowa cena, w warszawce pewnie bedzie wiecej
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:12
nie zatrudniłbym nikogo po znajomosci tylko dobra ksiegowa i tylko z odpowiedzialnoscia za swoja czyny i to finansową bo inaczej to nie ma sensu sie denerowac ze przyjda smutni panowie z us
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 17:44
Księgowa to ksiegowa o ile nie prowadzisz wielkiej działalności przez którą przepływa setki faktur miesięcznie oraz nie masz przychodów rzędu kilku mln zł to mozesz sobie wybrać z rynku biuro rachunkowe które chcesz tak naprawdę. Najlepiej żeby była to sympatyczna osoba bo wtedy inaczej konakt wygląda. Zazwyczaj standardową księgowość pracownicy takiego biura mają w małym palcu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.10.2014 22:11
Proponuję usługi biura rachunkowego Ambit. www.ambitbr.com
Cytuj
Odpowiedź