• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak szybko założe nową firmę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

12.1.2015 9:36
Firma załozona. Jednak przydałaby się dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci kredytu. Jak szybko otrzymają Państwo pieniądze? Zapraszam tutaj.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 10:23
Ilona Maciejuk napisał
Firma załozona. Jednak przydałaby się dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci kredytu. Jak szybko otrzymają Państwo pieniądze? Zapraszam tutaj.

Niemniej z tego co czytam w artykule takie pożyczki udzielane są często jedynie firmom, które działają już dłuzej na rynku. Często banki są bardzo ostrożne w przypadku nowych dzialalności. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jaki bank udziela kredytów nowym firmom? I na jakie kwoty można liczyć?
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 11:52
Bialek napisał
Ilona Maciejuk napisał
Firma załozona. Jednak przydałaby się dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci kredytu. Jak szybko otrzymają Państwo pieniądze? Zapraszam tutaj.

Niemniej z tego co czytam w artykule takie pożyczki udzielane są często jedynie firmom, które działają już dłuzej na rynku. Często banki są bardzo ostrożne w przypadku nowych dzialalności. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jaki bank udziela kredytów nowym firmom? I na jakie kwoty można liczyć?

Myślę,ze na bardzo małe kwoty...
Nawet leasing trudno jest dostać bo pamiętam,ze jak założyłam firmę i starałam się o leasing to doradcy kręcili nosem.Założyłam dopiero po czasie. Po roku jak firma miała już swoją ugruntowaną pozycję.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 10:03
Ciekaw jestem ile zajmują formalności związane z zalozeniem własnej firmy. Planuję budowę bezdotykowej myjni samochodwej, mam już firmę, która mi to zbuduje (http://www.klimres.pl/) tylko jak długo trwają formalności?
Cytuj
Odpowiedź